Agresivní chůvu odhalil pes, naštěstí se miminku nic vážného nestalo

Kdo jen může ublížit nemluvněti, které je zcela bezbranné? Každý normální člověk si řekne, že přece nikdo, protože děti jsou zranitelné a potřebují naopak ochranu a celodenní péči. Bohužel v případě malého Finna Jordana se násilí dopustila dokonce chůva, kterou rodiče v dobré víře pro syna najali. Ještě štěstí, že na nestandardní chování ženy, která se o malé batole starala, upozornil pes. Ten malé batole zachránil od nejhoršího.

Výběr chůvy

Rodiče malého Finna z Charlestonu v Jižní Kalifornii by se nikdy nedozvěděli, že je jejich syn týraný, nebýt jejich psa. Benjamin a Hope Jordanovi totiž věnovali výběru chůvy pro batole velké úsilí. Na začátku si stanovili priority a pomocí dotazníku prověřovali všechny ženy, které usilovaly o práci u nich v domácnosti. Finnovi bylo v té době sedm měsíců a měl jako každé jiné batole své potřeby, které měla splnit v době nepřítomnosti vybraná chůva.

https://animalchannel.co/

Když nemůže dítě mluvit

Jako ideální chůva se zdála pro rodiče Alexis Khan, 22letá dívka, která splňovala veškeré jejich požadavky. Měli dobrý pocit ze svého výběru a věřili, že je Finn v těch nejlepších rukou. Šeredně se spletli, jejich špatný úsudek mohl skončit velkým neštěstím. Chůva se totiž chovala k dítěti neskutečně agresivně a malého chlapečka týrala. Jenže Finn nemohl rodičům říci pravdu, mohl brečet nebo mít zvláštní pohled v očích, ale mluvit ještě neuměl. Naštěstí měla rodina psa.

Čtěte také: Tomicová spadla opět do spirály smutku! Psychicky se zhroutila. Zrada manžela a její kolegyně!

Nervózní pes při každé návštěvě

Alexis se zdála milá a ochotná energické dítě zvládnout, ale jejich pes, kříženec německého ovčáka, měl oproti rodičům zcela jiný názor. Kdykoli se Alexis objevila začal vrčet a choval se velmi neobvykle, často se stavěl před Finna jako by dítě bránil.

https://animalchannel.co/

Rodiče se rozhodli sledovat dění v domě skrytou kamerou, nestačili se divit. Alexis se totiž dopouštěla na Finnovi týrání, rodiče proto okamžitě zavolali policii. Jen štěstí, že Finn byl podle lékařů zcela v pořádku. Alexis byla naopak odsouzená ke třem letům ve vězení a byl jí vydán zákaz práce s dětmi.

Zdroj: animalchannel.co