Alpa je zapomenutým lékem, který používaly naše babičky

Alpa bývala nedílnou součástí domácí lékárničky v každém domě. S příchodem moderních léků z lékárny se snížila potřeba lidových léků na bolest všeho druhu. Na všechno totiž najdete účinný lék v lékárně. Pravdou je, že Alpa s cukrem je jedinečný a velmi levný způsob, jak se můžete zbavit nepříjemné bolesti na mnoha částech svého těla. Jak tento prostředek správně používat?

Lék na bolesti břicha

Na tuto bolest použijte 1 kostku cukru a 1 lžičku Alpy. Na polévkovou lžíci položte cukr a zalijte čajovou lžičkou Alpy. Vložte si kostku do úst a polkněte. Jestli máte problémy s plynatostí, můžete použít tuto velmi jednoduchou metodu. Jediná lžíce zabere velmi rychle a vy si během chvilky znovu užijete klidné zažívání.

https://irecept.cz/

Zbavte se mozolů nebo popraskaných pat

Na kožní problémy můžete také snadno použít tento jedinečný produkt. Stačí, když použijete 10 aspirinů, 250 ml Alpy a vhodnou sklenici. Rozdrťte tabletky aspirinu a umístěte je do sklenice. Zalijte je Alpou, uzavřete víčkem a nechte stát 2 dny v pokojové teplotě. Každý den směs promíchejte. Potom směs naneste na tampon, přiložte na postižené místo a zakryjte potravinářskou fólií. Nechte působit přes noc a ráno si místo opláchněte a osušte.

Čtěte také: Domácí lék na zmírnění svědění a odstranění hemoroidů

https://irecept.cz/

Zmírněte bolesti při syndromu karpálního tunelu

Při bolesti zápěstí nebo syndromu karpálního syndromu můžete také použít Alpu. Smíchejte 500 ml Alpy, 5 listů aloe vera a 15 aspirinů ve skleněné nádobě s uzávěrem. Uložte sklenici do lednice na celý týden. Potom směs použijte na bolestivé místo. Vždy si místo potřete před spaním a pokračujte po dobu 3 týdnů.

https://irecept.cz/

Nepříjemné bolesti zad

Alpu můžete velmi dobře použít také při bolestech zad. Na podzim můžete použít 10 kaštanů, které zalijete lahví Alpy. Nechte louhovat 3 týdny na tmavém místě a potom tekutinou potírejte bolavé místo. Uvidíte, že při každém použití této tekutiny se vám rychle uleví a lék vás bude stát jen pár korun.

Zdroj: irecept.cz