Anička Slováčková už to nevydržela a zareagovala na výroky od Pavla Novotného o jejím skonu!

Když se slavná zpěvačka Anička Slováčková dozvěděla o nepříjemných a nevhodných výrocích Pavla Novotného na téma její nemoci, rozhodla se k tomu zaujmout stanovisko. Ačkoli měla právo se bránit a ostře zareagovat, zvolila mírnější a konstruktivnější přístup. Její slova odhalila nejen její silný charakter, ale také schopnost nahlížet na nepříjemné situace s nadhledem a porozuměním.

Slováčková se nechce zbytečně vyčerpávat

Slováčková přiznala, že ji Novotného výroky příliš netrápí, neboť si uvědomuje, že jeho postoj a chování nejsou hodny její pozornosti. Jak sama poznamenala, „nechce zbytečně dávat energii někam, kam ji absolutně nemusí dávat, čili lidem, kteří jsou podobně nastaveni, jako je tento muž nebo spíš kluk.“ sdělila pro eXtra.cz. Tato rozumná a vyrovnaná reakce ukazuje, že se dokáže soustředit na to podstatné a nenechat se vyvést z míry.

Novotného slova ublížila spíše ostatním

Ačkoli Novotného výroky nepovažuje za hodné své pozornosti, uznává, že jeho slova mohla mít negativní dopad na další onkologické pacienty. Obává se, že Novotného prognóza o jejím údajném brzkém skonu mohla tyto lidi zneklidnit a vyvolat u nich obavy o vlastní budoucnost. Tato empatie a starost o ostatní pacienty svědčí o Slováčkové velkorysém a laskavém přístupu.

Slováčková se chce soustředit na vlastní léčbu

Slováčková dává najevo, že chce tuto nepříjemnou záležitost co nejrychleji uzavřít a soustředit se na svou vlastní léčbu. Jak sama říká, „já jsem za každou podporu vděčná, ale tuto kauzu chci obejít obloukem a nevracet se k ní.“ Sdělila pro eXtra.cz. Toto rozhodnutí ukazuje, že se dokáže soustředit na to podstatné věci a neodvádí pozornost od toho, co je pro ni v tuto chvíli nejdůležitější.

Facebook

Premiér Fiala Novotného výroky také odsoudil

Slováčkovou podpořil i premiér Petr Fiala, který Novotného výroky označil za překročení lidskosti. Tato solidarita a podpora ze strany nejvyšších politických představitelů ukazuje, že má za sebou silné zázemí a že její postoj je vnímaný jako důstojný a obdivuhodný.

Slováčková zůstává pozitivní

Navzdory náročné životní situaci, ve které se nachází, si zachovává pozitivní a optimistický přístup. Tato schopnost udržet si nadhled a víru v uzdravení je jistě cennou zbraní v boji s nemocí. Je také inspirací pro všechny, kteří se potýkají s podobnými výzvami.

Zdroj: Ahaonline.cz, eXtra.cz