Babička a vnuk se vydali na velkou výpravu po národních parcích

Vztah mezi prarodiči a vnoučaty je velmi důležitý a může být velmi silný. Brad Ryan a jeho 92letá babička Joy mají nádherný vztah. A ten se ještě zlepšil poté, co společně vyrazili na velké dobrodružství. Joy řekla svému vnukovi, že nikdy neviděla hory osobně. Proto se rozhodl, že ji vezme do všech národních parků, které se nachází ve Spojených státech!

Vnuk plní babičce životní přání

Touha babičky po dobrodružství inspirovala jejího vnuka k akci. Navštívili již 62 z 63 národních parků v zemi. Jako poslední mají na seznamu Národní park Americké Samoy. Tato výzva začala poté, co Brad vyprávěl své babičce o svém výletu na Appalachian Trail. Právě tehdy mu prozradila, že nikdy takto nechodila a neviděla žádné hory.

Společně vytváří nezapomenutelné vzpomínky

Babička si přála jet na výlet, a to i přes svůj pokročilý věk. A Brad se toho nezalekl. Chtěl jí splnit její přání a chtěl, aby poznala nové věci. Vnuk jí chtěl zprostředkovat její vlastní vzpomínky, protože jinak prožívala cesty jen pomocí jeho vyprávění. A při těchto výletech se samozřejmě hodně sblížili a vytváří si společné vzpomínky, na které nikdy nezapomenou.

Čtěte také: Tomicová zmizela ze scény! Produkce seriálu ZOO, kde hraje se ji marně snaží sehnat!

Dvojice dokumentuje celou cestu na sociálních sítích

Joy pomocí těchto výletů pomohla Bradovi překonat duševní problémy. A on se stará o to, aby si to jeho babička užila. Na výlety potřebovali peníze, a proto začali sdílet své dobrodružství na sociálních sítích. Brad také založil stránku na GoFundMe a podařilo se mu vybrat 12 tisíc dolarů, což jim pomohlo v roce 2017 projet 21 národních parků.

Vnuk s babičkou se již těší na další bucket list

Jejich cesta se chýlí ke konci, protože jim zbývá jen jeden národní park. Již nyní si ale stanovili další bucket list. Chtějí navštívit všechny státní parky ve Spojených státech a možná i jiné části světa. „Bylo to velké dobrodružství, opravdu ano. Bylo to opravdu krásné, krásné období. A za nich bych to nevyměnila,“ řekla Joy. Uvidíme, kolik cest spolu ještě toto rodinné duo podnikne.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com