Babička nutila 4letou vnučku pít whisky. Proč?

Každý rodič i prarodič je jiný. V každé rodině se také liší tresty, které dětem ukládáme. Některé jsou ale přímo šokující! Podle babičky 4leté holčičky si dívka usrkla doušek whisky a za trest musela vypít celou láhev. Dívka jménem China Record bohužel v následku tohoto trestu zemřela. Tato tragédie se stala v Louisianě v USA. Roxanne Record (53) zabila svou vnučku a její matka Kadjah Record (28) vše sledovala a nic neudělala. Obě ženy jsou nyní ve věznici East Baton Rouge.

Babička otrávila svou vnučku

Policie dostala oznámení do oblasti Windsor Place v Baton Rouge. Jakmile se tam dostali, našli bratry malé dívky, kteří jim řekli, že se babička zlobila, protože dítě upilo z láhve whisky, kterou našlo na kuchyňské lince. Holčička byla potom nucena kleknout na podlahu a dopít zbytek láhve. China zemřela na otravu alkoholem, přičemž měla v krvi 0,68 promile. To je pro takto malé dítě skutečně smrtící.

https://www.ilmessaggero.it/

Takovou smrt by si nepřál zažít ani dospělý, natož 4leté dítě. Smutné je, že se na celou věc dívala i matka malé dívky a její bratři (pravděpodobně také malé děti). V případě dětí se nemůžeme zlobit, že nic neudělali, ale matka rozhodně měla zakročit a takový trest babičce zakázat. Nikdo normální by jistě nenechal své dítě, aby vypilo polovinu láhve tvrdého alkoholu.

Slova ženy

Čtyřletá dívenka zemřela na otravu alkoholem. Jakmile vyšetřovatelé dorazili do domu, Roxanne Record (babička) jim oznámila, že „všechno zpackala“ a chtěla převzít plnou odpovědnost za smrt malé holčičky. Podle zpráv z místního zpravodajství také řekla, že zašla příliš daleko a zničila všem život.

https://www.ilmessaggero.it/

V posledním zmíněném se jistě nemýlila, protože dítě zemřela zcela zbytečně. Ještě horší je vědomí, že tomu přihlížela její matka a bratři. Ženy jsou nyní ve věznici a není jasné, co se stane s malými chlapci. Pravděpodobné je, že budou potřebovat odbornou pomoc, aby se s touto tragédií srovnali bez psychických následků.

Zdroj: ilmessaggero.it