Beáta Kaňoková, herečka ze Zlaté labutě se pochlubila svým miminkem!

Beáta Kaňoková, známá herečka a hvězda televizního seriálu Zlatá labuť, nedávno sdílela radostnou novinku se svými fanoušky. Na svém Instagramovém profilu ukázala fotku svého novorozeného syna a prozradila o něm několik detailů. Pojďme se podívat na všechny zajímavosti týkající se nového přírůstku do rodiny Beáty Kaňokové a jejího partnera Tomáše Kotase.

Beáta Kaňoková a její nový přírůstek

Beáta Kaňoková a Tomáš Kotas se nedávno stali rodiči již potřetí. Jejich novorozený syn je nyní radostnou součástí jejich rodiny. Beáta se rozhodla sdílet tento okamžik se svými fanoušky a ukázala fotku malého chlapečka na svém instagramovém profilu.

Doslova před pár dny přišel do našeho života náš malý T.,“ sdílela Beáta Kaňoková na sociální síti.

Tato zpráva vyvolala vlnu gratulací od kolegů, kamarádů a fanoušků. Její fanoušci jí přejí jen to nejlepší a vyjadřují svou radost nad příchodem nového člena do rodiny.

Beáta Kaňoková je již zkušenou maminkou, protože se jedná o jejího třetího potomka. S Tomášem Kotasem má také dceru Juditku. Otcem její prvorozené dcery je herec Tomáš Havlínek. Je skvělé vidět, jak se rodina Beáty Kaňokové rozrůstá a jak je plná lásky a štěstí.

Baby boom v českém šoubyznysu

Beáta Kaňoková není jedinou celebritou, která nedávno přivítala nového člena do rodiny. V českém šoubyznysu je momentálně baby boom a mnoho slavných osobností se těší na své přírůstky.

Je skvělé, že se Beáta Kaňoková rozhodla podělit se se svými fanoušky o tento důležitý okamžik ve svém životě. Mnoho celebrit si uchovává své soukromí a nezveřejňuje podobné informace. Ale Beáta si přála sdílet tuto radostnou zprávu se světem a její fanoušci jí za to děkují.