David Hampl
11 ledna, 2019

Nevěra je podle posledních statistik něco, čeho se dopouští stále více lidí. Jak mužů, tak i žen. Pravdou ale je to, že nevěra je skutečně špatná. Může pohřbít vybudovanou důvěru, stejně jako dokáže pohřbít i dokonalý vztah. Bohužel dost často se objevuje a jak je zvykem, druhá strana ji chce pochopitelně utajit a ututlat. Pokud máte určité podezření na to, že má partner někoho jiného, je vhodné si všímat těchto 5 signálů. Jestliže několik z nich jsou na denním pořádku, je na místě na partnera uhodit a vymámit z něho pravdu.

Noví přátelé

Pokud spolu žijete již delší domu, tak znáte navzájem své přátele. On ví, jaké přátele máte vy a také je zná. Stejně tak vy víte o těch jeho a také je pochopitelně znáte. Něco zvláštního je, pokud vám řekne, že jde s přáteli ven, ale přitom se nejedná o nikoho z jeho okolí. Zde může dojít k tomu, že se jedná jenom o výmluvu a reálně nejde za nikým známým, ale jde za svou milenkou. Pokud mluví pravdu a  skutečně jde za někým, koho neznáte, může se jednat právě o nové kontakty, které získal díky milence – jsou to lidé, které zná ona. Pokud se váš partner nikde – práce, koníčky, sport s nikým novým neseznámil, buďte na pozoru.

Útočné chování

Přijde vám, že se chování vašeho partnera změnilo? Že na běžné otázky reaguje spíše útočně? Může to být proto, že se obává, že ho odhalíte. Pokud jste se dříve normálně bavili o tom, kde byl a s kým byl, a nyní vám spíše hrubě odsekává, může to být známka toho, že nechce, abyste se dozvěděla cokoliv navíc. Buď to může být z důvodu, že si dané trávení volného času vymyslel a byl s milenkou. Nebo to může být proto, že nechce, abyste jeho nové kontakty poznala, jelikož vás rázem zavedou až k jeho bokovce. Čím více k hádkám na to tma dochází, tím více byste měla být na pozoru.

Péče o vzhled

Třetí signál, kterého je dobré si všímat, se týká samotného vzhledu vašeho partnera. Jistě sama nejlépe víte, jak svůj vzhled konkrétně řešil, na co přesně hleděl a kolik času mu věnoval. Pokud aktuálně sledujete jisté změny, je i toto důvod začít se o něho více zajímat. I toto může být signál k tomu, že někoho má. Pokud se na svůj vzhled zase až tak nesoustředil a to se nyní otočilo, tak to může být proto, že se chce někomu líbit. Může pečovat o své vlasy a vousy, řeší svou vůni a styl oblékání, stejně jako řeší také to, jakou má figuru. Jistě to není náhoda – tedy pokud nevycítíte, že se chce líbit právě vám.

Mobilní telefon

Že má dnes člověk telefon stále při sobě, to není nic výjimečného. Jsou to hry, sociální sítě, zábava na internetu, pracovní povinnosti a mnoho dalšího. Toto všechno není problém. Co ale problém je, když se mobil stane tím hlavním, čeho si partner hledí. Bere si ho dokonce i na záchod, nebo do koupelny? Může to být proto, že chce vyřídit zprávu, nebo proto, že nechce, abyste se k telefonu dostala vy a mohla zde najít něco, co do něho nepatří.

Jistým signálem může být i to, že mu chodí pravidelně více SMS zpráv, než tomu bylo dříve. A to i v noci. Ještě zvláštní je, pokud na ně bude ihned odpovídat. Tady jer dobré být na pozoru. Zde je n místě zeptat se ho, kdo mu píše. Pokud bude odpověď spíše útočná jako v našem 2. signálu, je to ukázka toho, že se něco děje.

Skrývání

Přijde vám, že si váš muž výrazně hlídá soukromí? Zvláště, když tomu dříve nebylo? I toto může být známka toho, že se může ve vašem vztahu objevit někdo třetí. Pokud se podíváme na situace, které vás k tomu dovedou, jsou celkem jasné. Začínají mobilem a tím, že si ho bere všude s sebou. Pokračuje to tím, že surfuje v anonymních oknech prohlížeče a vždy se poctivě odhlásí z emailu. Také si mohl změnit přístupový kód do mobilu, nebo dokonce heslo k počítači. Buďte na pozoru, jelikož takový muž před vámi chce něco utajit.

Sdílejte článek