Bojíte se nevěry? Sledujte těchto 5 klíčových signálů, které mohou značit, že partner nemá jenom vás -
Menu

Bojíte se nevěry? Sledujte těchto 5 klíčových signálů, které mohou značit, že partner nemá jenom vás

Nevěra je podle posledních statistik něco, čeho se dopouští stále více lidí. Jak mužů, tak i žen. Pravdou ale je to, že nevěra je skutečně špatná. Může pohřbít vybudovanou důvěru, stejně jako dokáže pohřbít i dokonalý vztah. Bohužel dost často se objevuje a jak je zvykem, druhá strana ji chce pochopitelně utajit a ututlat. Pokud máte určité podezření na to, že má partner někoho jiného, je vhodné si všímat těchto 5 signálů. Jestliže několik z nich jsou na denním pořádku, je na místě na partnera uhodit a vymámit z něho pravdu.

Noví přátelé

Pokud spolu žijete již delší domu, tak znáte navzájem své přátele. On ví, jaké přátele máte vy a také je zná. Stejně tak vy víte o těch jeho a také je pochopitelně znáte. Něco zvláštního je, pokud vám řekne, že jde s přáteli ven, ale přitom se nejedná o nikoho z jeho okolí. Zde může dojít k tomu, že se jedná jenom o výmluvu a reálně nejde za nikým známým, ale jde za svou milenkou. Pokud mluví pravdu a  skutečně jde za někým, koho neznáte, může se jednat právě o nové kontakty, které získal díky milence – jsou to lidé, které zná ona. Pokud se váš partner nikde – práce, koníčky, sport s nikým novým neseznámil, buďte na pozoru.

Útočné chování

Přijde vám, že se chování vašeho partnera změnilo? Že na běžné otázky reaguje spíše útočně? Může to být proto, že se obává, že ho odhalíte. Pokud jste se dříve normálně bavili o tom, kde byl a s kým byl, a nyní vám spíše hrubě odsekává, může to být známka toho, že nechce, abyste se dozvěděla cokoliv navíc. Buď to může být z důvodu, že si dané trávení volného času vymyslel a byl s milenkou. Nebo to může být proto, že nechce, abyste jeho nové kontakty poznala, jelikož vás rázem zavedou až k jeho bokovce. Čím více k hádkám na to tma dochází, tím více byste měla být na pozoru.

Péče o vzhled

Třetí signál, kterého je dobré si všímat, se týká samotného vzhledu vašeho partnera. Jistě sama nejlépe víte, jak svůj vzhled konkrétně řešil, na co přesně hleděl a kolik času mu věnoval. Pokud aktuálně sledujete jisté změny, je i toto důvod začít se o něho více zajímat. I toto může být signál k tomu, že někoho má. Pokud se na svůj vzhled zase až tak nesoustředil a to se nyní otočilo, tak to může být proto, že se chce někomu líbit. Může pečovat o své vlasy a vousy, řeší svou vůni a styl oblékání, stejně jako řeší také to, jakou má figuru. Jistě to není náhoda – tedy pokud nevycítíte, že se chce líbit právě vám.

Mobilní telefon

Že má dnes člověk telefon stále při sobě, to není nic výjimečného. Jsou to hry, sociální sítě, zábava na internetu, pracovní povinnosti a mnoho dalšího. Toto všechno není problém. Co ale problém je, když se mobil stane tím hlavním, čeho si partner hledí. Bere si ho dokonce i na záchod, nebo do koupelny? Může to být proto, že chce vyřídit zprávu, nebo proto, že nechce, abyste se k telefonu dostala vy a mohla zde najít něco, co do něho nepatří.

Jistým signálem může být i to, že mu chodí pravidelně více SMS zpráv, než tomu bylo dříve. A to i v noci. Ještě zvláštní je, pokud na ně bude ihned odpovídat. Tady jer dobré být na pozoru. Zde je n místě zeptat se ho, kdo mu píše. Pokud bude odpověď spíše útočná jako v našem 2. signálu, je to ukázka toho, že se něco děje.

Skrývání

Přijde vám, že si váš muž výrazně hlídá soukromí? Zvláště, když tomu dříve nebylo? I toto může být známka toho, že se může ve vašem vztahu objevit někdo třetí. Pokud se podíváme na situace, které vás k tomu dovedou, jsou celkem jasné. Začínají mobilem a tím, že si ho bere všude s sebou. Pokračuje to tím, že surfuje v anonymních oknech prohlížeče a vždy se poctivě odhlásí z emailu. Také si mohl změnit přístupový kód do mobilu, nebo dokonce heslo k počítači. Buďte na pozoru, jelikož takový muž před vámi chce něco utajit.

Líbil se vám článek?

Tisk

Školka Praha – jakou vybrat?

PR články
Chystáte svou ratolest příští rok do školky? Vybíráte tu nejvhodnější a nevíte si rady? V dnešní době je k dispozici…

Dívce bylo jenom 12 let a dokázala porodit zdravého chlapečka. Ten byl jejím bratrem. Fotografie otřásly světem

ZE ŽIVOTA
Tento příběh je o dívce, které je jenom 12 let a která má za sebou již velmi zajímavou zkušenost. Ta…

Už více než 1 000 párům pomohla tato rada. I vy můžete zjistit, co je pro váš vztah nejdůležitější

ZE ŽIVOTA
Nikdo nechce žít sám. A tak si hledá partnera nebo partnerku. I společný život může být něco, o nemusí být…

Rádi byste zrekonstruovali svou chátrající chatu, ale žádná inspirace? Tak se podívejte na tuto krásnou proměnu 30 let staré chaty na spadnutí! Nebudete tomu věřit!

DŮM A ZAHRADA
Rádi byste zrekonstruovali svou chatu, ale tak nějak zatím hledáte inspiraci? Pokud máte šikovného manžela a děti, určitě dokáží vytvořit…

8 ranních návyků, kterým byste měli říct sbohem jednou provždy! Vaše vstávání pak bude mnohem příjemnější!

TIPY A TRIKY
Staré zvyků se zbavujeme těžko, proto děláme některé věci, aniž bychom přemýšleli o tom, jak škodlivé pro nás mohou být…

Senzační zpráva švýcarského klimatologa, která byla okamžitě světovými velmocemi klasifikována jako přísně TAJNÁ!

ZAJÍMAVOSTI
Seznamte s mužem jménem Reto Knutti. Přední švýcarský klimatolog, odborník s celosvětovou reputací, se nedávno objevil v mezinárodní skupině předních…

Deset neočekávaných příznaků stárnutí, které prozrazují Váš věk ještě před tím, než se vynoří první vrásky!

ZAJÍMAVOSTI
Když se někdo zmíní o stárnutí, obvykle jej spojujeme s vráskami a ztrátou elasticity kůže. Všechny ženy vědí o těchto…

Kněz chtěl, aby k oltáři přišla i sestra. Ženich udělal něco nečekaného

ZE ŽIVOTA
Svatba je v životě každého člověka něco unikátního. Jedná se o potvrzení lásky, stejně jako velmi důležitý akt pro všechny přátele…

Věříte, že má Váš vztah budoucnost? Zde je 10 věcí, které ukazují, že Váš vztah může vydržet celý život!

TIPY A TRIKY
Na začátku každého vztahu mají lidé tendenci si myslet, že vydrží navždy. Později, k naší lítosti, nebo štěstí, skutečný život…

Běžné hygienické návyky, které možná děláte i vy. Překvapí vás, co všechno je na nich špatně!

ZE ŽIVOTA
Každý z nás má zažité určité hygienické návyky, které v koupelně provádí naprosto běžně a dá se říci, že i…

5 jednoduchých pravd o vztahu, které byste měli vědět. Nic není tak dokonalé, jak se na první pohled zdá!

TIPY A TRIKY
Tolik toho bylo napsáno o vztazích, takže je teď už docela těžké říct, co je pravda a co není. My…

Stává se Vám, že Vás stres přepadne v tu nejméně vhodnou chvíli? Zde je jednoduchý trik, jak si ulevit od stresu během 10 minut!

TIPY A TRIKY
Jakmile stres převezme Vaše emoce, je těžké ho setřást - tak tomu opravdu je... Jak proti tomu účinně bojovat? V…

Tohle je 15 nejúžasnějších na světě, které musíš vidět!

ZAJÍMAVOSTI
Každý z nás zná Karlův Most a samozřejmě všechny barokní sochy na něm. Ale teď popravdě. Sice je to historická…

S pomocí těchto psychologických triků okouzlíte naprosto každého!

TIPY A TRIKY
Existují lidé, kteří vyzařují tak nevysvětlitelný magnetismus, který k nim přitahne naprosto kohokoli. Chtějí být jako oni, aby získali jejich…