Bratr se vrhl do vody, aby zachránil sestru před žralokem

Rychlá mysl a reflexy vám mohou zachránit život, když se dostanete do nebezpečné situace. Stejně tak ale díky tomu můžete zachránit někoho jiného. Mladý muž byl velmi rychlý a zachránil své sestře život, když ji dostal z čelistí obrovského žraloka. Vůbec nad svým jednáním nepřemýšlel a jednal naprosto intuitivně. Jeho sestra je díky jeho odvaze a okamžitému jednání stále naživu.

shareably.net

Nečekaný útok bílého žraloka

Loni si 17letá dívka jménem Addisn Bethea užívala pobřeží Keaton Beach na Floridě, když potkala nečekané zvíře. „A další věc, kterou vím, že se mi něco zachytilo na noze a já si říkala, že to není správné. Pak se podívám a je to velký starý žralok,“ řekla Addison pro Good Morning America. Začala ihned bojovat se žralokem holýma rukama, ale bohužel nebyla v pozici, kdy by ho mohla praštit do čumáku.

Rudá voda upozornila bratra, že se něco děje

Starší bratr dívky jménem Rhett Willingham skočil okamžitě do vody, jakmile si všiml červené vody v jejím okolí. Nejdříve viděl krev a potom spatřil i žraloka. Doplaval až ke své sestře, popadl ji a pak do žraloka strčil. Ten se opět vracel. V tu chvíli sestru znovu popadl, plaval dozadu a kopl do něj. Přitom začal křičet o pomoc, protože mu bylo jasné, že ji budou potřebovat.

Čtěte také: Muž chce obětovat vlastní domov pro záchranu svého psa

shareably.net

Dívku přesunuli vrtulníkem do nemocnice

Rhett žraloka neustále bil a kopal, dokud Addison nepustil. V tu chvíli se u nich nacházel cizí člun. Bratr dívku posadil do člunu a ihned jí lodním lanem zaškrtil velkou ránu na pravé noze. Addison hodně krvácela. Do nejbližší nemocnice ji musel dopravit vrtulník, protože byla v kritickém stavu. Její noha byla hodně poškozená, ale lékaři dokázali dívce zachránit život. To bylo pro všechny nejdůležitější. O pravou nohu dívka bohužel přišla.

shareably.net

Na stejném místě došlo k více útokům

K útoku na Addison došlo jen čtyři dny poté, co místní obyvatelé spatřili několik žraloků ve stejné oblasti. Navíc předtím došlo k dalšímu útoku žraloka a další se stal v Kalifornii. Vše se stalo jen několik dnů od sebe. Po útoku na Addison úřady a policie varovala všechny plavce, aby byli velmi ostražití. Kdyby varovali místní již předtím, Addison možná mohla mít dnes obě nohy.

Zdroj: shareably.net