Bratři pomáhají své matce, aby si mohla zatančit na svatbě jednoho z nich

Žena byla diagnostikovaná s amyotrofickou laterální sklerózou, která je spíš známá jako ALS. Nyní inspiruje tisíce lidí po celém světě svou odvahou a odhodláním. Chtěla si totiž zatančit na svatbě svého syna a s pomocí ostatních dětí se jí to podařilo. Žena nemůže používat ruce a nohy. Má také problémy s dýcháním, ale stále může používat svůj hlas. Jak to společně dokázali?

https://mypositiveoutlooks.com/

Speciální akce vyžadovala přípravu

Kathy má tři syny a její nejstarší syn, 28letý Zak se rozhodl, že si vezme svou o osm let mladší přítelkyni. Kathy se rozhodla, že na jejich svatbě bude stát a tančit. „Byla jsem tak zničená, že jsem s ním nemohla tančit. Mluvili jsme o tom a opravdu jsem to chtěla uskutečnit,“ řekla milující matka. V den svatby byli všichni velmi emotivní a Kathy měla velké obavy. Nakonec se jí ale přání splnilo.

https://mypositiveoutlooks.com/

Kamera naštěstí zachytila moment, kdy došlo k zázraku. Žena s ALS dokázala tančit se svým synem. Její dvojčata Jake a Nick ji zvedli a tančili všichni společně také se Zakem. Rodina a přátelé tomu přihlíželi se slzami v očích. Všichni tři muži ji přitom utěšovali: „Máme tě, mami, neboj se. Zvládneme to.“ A tímto způsobem si mohla Kathy se Zakem zatančit.

Čtěte také: V 11 letech se stala fenoménem! Zpívala královně i papežovi. Pak přišel tvrdý pád! Z majetku 730 milionů nezbyto téměř nic! (Video)

https://mypositiveoutlooks.com/

Dojemná chvíle pro celou rodinu

Stát se součástí jednoho z nejdůležitějších okamžiků života jejího syna, bylo pro Kathy velmi důležité. „Bylo těžké udržet slzy na uzdě, ale bylo to skvělé. Bylo osvobozující vstát a prožít takovou chvíli se svým synem na milníku v jeho životě. Bylo to prostě krásné.“ Tento moment je důležitý pro každou ženu a Kathy by to bez dalších dvou synů nikdy nezvládla.

Zvyšovat povědomí o ALS je velmi důležité. Mnoho lidí o této nemoci neví příliš mnoho informací. Před několika lety běžela po celém světě také slavná akce na zvýšení povědomí, tzv. ALS Challenge. Rozhodně to ale nestačí. Stejně jako v případě rakoviny, by se lidé měli neustále vzdělávat a získávat nové zkušenosti a informace o tomto onemocnění.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com