Budete překvapeni, jak ve skutečnosti fungují tyto nejznámější kouzelnické triky.

Máte rádi kouzla a triky? Už od mala vás přitahují kouzelnické show a vždy vás zajímalo, jak se některé triky provádějí? Připadá vám, že některé triky jsou nemožné udělat? Odhalit celé tajemství kouzelnických triků je mnohdy velmi náročné, ne-li nemožné. Důvod je prostý, kouzelníci si pečlivě střeží svá tajemství před veřejností. Jde přeci o jejich výrobní nástroje, díky kterým lákají lidi na svá představení. Lidé v obecenstvu pak mohou pokaždé přemýšlet nad tím, jak to ten kouzelník zase provedl. Pokud mezi tyto lidi patříte i vy, pak od dnešního dne už si hlavu lámat nemusíte. I přes to, že by asi většina kouzelníků nesouhlasila, připravili jsme si pro vás odhalení několika zajímavých triků, které znáte.  

Odhalení tajemství

Jméno David Copperfield nebo Houdini jistě všichni znáte a netřeba vám je představovat. Jde o opravdové mágy, kteří si své triky střeží, jak jen to jde. Díky nim patří mezi nejslavnější kouzelníky na světě. Jistě vás zajímá, jak kouzelníci své triky provádějí. Právě dnes poznáte, jak některá kouzla vznikají a budete možná překvapeni, jak moc je to jednoduché. Některá kouzla vypadají, že přesahují fyzikální zákony nebo logické myšlení. Jsou tak silná a přitažlivá, že od nich divák nedokáže odtrhnout zrak.

Vyzkoušejte sami doma

Jakmile ovšem zjistíte, jak trik funguje, možná přestanete na kouzla věřit. Až se dozvíte, jak některé triky vznikají, možná si budete chtít vyzkoušet i sami doma nebo před publikem. Dávejte si ovšem pozor, protože některé triky, ač vypadají snadně, jsou velmi náročné. Rozhodně je nutná důkladná příprava, jasná mysl a pevné nervy.

Čtěte také: Na první pohled nic zvláštního. Tento recept ale mojí rodině připravuji aspoň jednou týdně, protože ho všichni zbožňují!

Přestanete věřit v kouzla

Určitě jste si někdy říkali, jak je možné, že někdo dokáže takový trik udělat. Podívejte se na pár fotografií v naší fotogalerii a přesně zjistíte, jak takové kouzlo vzniká. Je dost možné, že přestanete na kouzla věřit, nicméně odhalení těchto kouzel rozhodně stojí za to. Zjistěte, jak funguje sezení ve vzduchu u tyče nebo jak funguje uložení do bedny.