Chcete zhubnout? Přečtěte si tyto příběhy, které vám dodají potřebnou motivaci

Ta správná motivace je rozhodně klíčem k úspěchu, ať už děláme cokoliv. V případě hubnutí to platí ale dvojnásob. Hubnutí totiž není jen o shazování přebytečných kil. Hubnutí jde ruku v ruce se změnou celého životního stylu. A k tomu potřebujete notnou dávku odhodlání a pevné vůle. Nejtěžší je začít a pak si udržet to správné nadšení. Abychom vám cestu k štíhlé postavě trochu usnadnili, připravili jsme si pro vás 3 příběhy, díky kterým vyrazíte do fitka ještě dnes.

Všechny příběhy mají jedno společné

Každý člověk má jinou výchozí pozici. Při nastavení redukční diety a cvičebního plánu se zohledňují následující faktory:

· Pohlaví a věk

Čtěte také: 3 suroviny vám stačí pro boj proti kašli!

· Výchozí váha

· Zdravotní stav a fyzická kondice

· Vaše časové a finanční možnosti

Hrdinové našich „hubnoucích“ příběhů měli také pořádnou dávku odvahy udělat v životě zásadní změnu, odhodlání a vytrvalosti. A v tom tkví tajemství jejich úspěchů.

Na změnu není nikdy pozdě

Své o tom ví 70letá Joan Macdonaldová, která na počátku své cesty vážila 90 kg. K hubnutí ji donutily zhoršující se zdravotní potíže. Joan si prostě řekla, že takhle to už dál nejde. Na její cestě za zdravějším já jí pomáhala její dcera, která je profesionální vzpěračkou. Joan začala zlehka procházkami, pak přidala jógu a nakonec začala posilovat. Dnes Joan váží 61 kg. Je z ní naprosto vitální důchodkyně s postavou, kterou by ji mohly závidět i leckteré dvacítky.

Courtney se podařilo zhubnout neuvěřitelných 95 kg

Courtney patřila do kategorie morbidně obézních. Vážila 217 kg! Její váha ji nejen značně omezovala, ale navíc ji i přímo ohrožovala život. Courtney si ale řekla, že už takto dál nechce přežívat. Jedním dechem ale dodává, že musela naprosto přehodnotit svůj život a způsob myšlení. To se jí podařilo a je tak živoucím důkazem, že člověk dokáže všechno, pokud má tu správnou motivaci. Její život se obrátil vzhůru nohama, ale tím správným směrem. Dnes má Courtney o 95 kg méně a užívá si života plnými doušky.

Z tlouštíka modelem

Příběh Gwilyma Pugha je jakoby ho napsali scénáristi v Hollywoodu. Gwilym vážil na začátku své neuvěřitelné proměny 127 kg a živil se jako pojišťovák. Sympatický zrzek si ale řekl, že je na čase s tím něco udělat. Dnes váží jen 81 kg. Svou úžasnou proměnu zdokumentoval a dal na instagram, tam si ho všimla modelingová agentura. Díky tomu je z pojišťováka úspěšný model pro GQ!