„Chci krásné fotky z porodu!“ Manžel ženy splnil požadavek na pořízení fotek, ale o půvabu se tedy mluvit nedá!

V dnešní době se streamuje nebo fotí většina životních událostí, porod nevyjímaje, proto toužila těhotná žena po snímcích, které budou dechberoucí. Manžel své ženě svými výtvory rozhodně dech vzal, ale v naprosto opačném smyslu. Taylor Silva se dnes musí upřímně zasmát, protože snímky, které její manžel nafotil rozhodně nepřipomínají fotky krásných a uvolněných celebrit po porodu ani náhodou. Jenže rozeslal je okamžitě.

Touha být dokonalá

Taylor Silva se snažila pečlivě dokumentovat celé své těhotenství a toužila také po snímcích, které vzniknou na porodním sále. Podle jejích představ na nich měla vypadat obdobně jako známé herečky, zpěvačky nebo influencerky, které se fotí pár minut po přestřižení pupeční šňůry s dokonalým make-upem na tváři a vlasovým stylingem jako od kadeřníka. Samozřejmě jejich pleť je vypnutá a svěží. Přesně takovým způsobem předestřela svou myšlenku i manželovi, který se měl onoho úkolu zhostit.

„Udělal, co mohl!“

Úsměvy a uvolněná mimika maminky a krásné miminko v náručí nebo rovnou přisáté k prsu? Tak přesně takhle výsledek nevypadal. „Udělal, co mohl, ale ten výsledek!“ Taylor byla po zjištění, jaké fotky manžel nafotil a ještě hůře, okamžitě odeslal, naprosto zděšená. Něco tak příšerného snad nemohlo ani vzniknout, říkala si v duchu. „Rozdíl byl více než očividný, zadání se nemohlo od výsledku více lišit,“ dodala Taylor na videu, které zveřejnila na TikToku.

Mokrý hadr na hlavě

Opuchlá tvář a mokrý hadr na hlavě jsou ještě snímky, které patří k těm lepším, protože manželův fotoaparát zachytil i Taylor v bolestech nebo ve chvílích, kdy jí bylo neskutečně úzko a o nějaké roztomilosti nebo půvabu nemohlo být vůbec řeč. Poslední dva snímky jsou již s čerstvě narozenou dcerou Kennedy, na tom posledním pak sedí na invalidním vozíku, přičemž pije zasloužený kelímek kávy. Co k tomu dodat? Příště se snímky jistě povedou!

https://www.today.com/

Zdroj: today.com