Chlapci ohromili svět na předškolní talentové show

Není nic, co by hřálo na srdci víc než stát se hrdým rodičem. Rodiče, kteří přihlásili své čtyři chlapce do této talentové soutěže věděli, že jsou jejich děti šikovné na pohyb. I je samotné však ale překvapilo, že v soutěži byli malí chlapci až tak úspěšní. Video s jejich tancem na židli obletěli celý svět prostřednictvím internetu. Přesvědčte se sami, co je na jejich vystoupení tak ohromujícího. Toto video najdete na kanálu YouTube pomocí odkazu, který je uveden níže. Připravte se na to, že i vám tito malí chlapci vyrazí dech.

Volba kostýmů

Pro každou show je velmi důležité dokázat si správně zvolit kostým. To je samozřejmě pro tak malé chlapce velmi obtížný úkol, ale pokud mají po ruce někoho, kdo jim s tím pomůže, rozhodně to není žádný problém. Vylo rozhodnuto, že by kluci měli vypadat jako malí dospělí muži. A právě proto se všichni čtyři chlapci oblékli do stejného elegantního obleku, který jen zvýraznil jejich ladné a synchronizované pohyby. Zvolili typicky mužskou černobílou kombinaci. Oblékli si černý elegantní klobouk, bílou košili s dlouhým rukávem, přes ni navlékli černou společenskou vestičku a krk nezapomněli ozdobit stejně barevnám motýlkem. Sehnat se jim podařilo i černé společenské kalhoty a obuv v klasickém tvaru. Díky tomuto kostýmu opravdu vypadají jako zmenšení mladí muži. Což byl přesně účel pro tento druh chlapeckého vystoupení.

Cvičení tanečních pohybů

Taneční pohyby, které malí předškoláčci předvedli ve své show tvrdě trénovaly několik týdnů každý den. Výsledek však opravdu stojí za to. Staly se z nich tak malé hvězdy jejichž vystoupení již shlédli lidi po celém světě. Podívejte se také, ať nejste pozadu. Alespoň se vám dostane potřebné denní dávky pozitivní energie. Chlapcům se podařilo natrénovat opravdu perfektně ladné pohyby. A kromě toho se dokázali také perfektně synchronizovat. Jeden pohyb je jako druhý, všichni čtyři chlapci vypadají při pohybech úplně stejně. Mají za sebou opravdu pořádný kus práce, za který bychom jim měli vyjádřiv opravdu upřímné uznání. Na to, jak jsou malí, dokázali opravdu velké věci.

Čtěte také: Číšník překvapil své hosty tím, jak jednal s babičkou