Chlapec zachránil štěně, které se stalo jeho nejlepším přítelem

Den, kdy si dítě přinese domů ztracené zvíře je pro mnoho rodičů náročný. Nicolás je 7letý chlapec, který žije v Rosariu v Argentině. Jednoho dne zavolal své matce a řekl, že si domů přiveze malé štěně. Pejska zachránil před hrozným týráním a jistou smrtí, když se venku projížděl na kole. Tento příběh vás dojme a vrátí vám víru v lidstvo.

https://animalsstory.com/

Velký hrdina

Jízda na kole měla jednoho dne obrovský vliv na Nicolásův život. Zachránil totiž štěně, které mučily děti ve věku 8 až 12 let. Byli sice starší než on, ale stejně neváhal a zastavil své kolo. Požádal je, aby psa přestaly bít a potom požádal svou rodinu o pomoc. Zavolal matce a společně zachránili malé a nevinné štěně.

Tento čin se velmi rychle stal virálním na sociálních sítích. Během pár hodin ho vidělo více než tisíc lidí. Ihned se objevili lidé, kteří měli zájem o adopci tohoto malého pejska. Chlapec ho pojmenoval Esteban. Žádný z těchto lidí ale psa nedostal. Chlapec a jeho rodina se nakonec rozhodli, že si ho nechají pro sebe a nikomu již toto jedinečné štěně nedají.

Čtěte také: Jak udržet vztah zajímavý i po letech a předejít zbytečným problémům

https://animalsstory.com/

Jízda na kole zachránila štěněti život

„Byl jsem na kole, dokud jsem neviděl dva kluky se štěnětem v krabici. V jednu chvíli ho jeden z nich hodil do příkopu, napočítal do tří a kopl do něj. Chtěli ho utopit. Zavolal jsem mámě a rychle jsem ho odvezl domů,“ řekl malý zachránce. Kdyby Nicolás nezasáhl, děti by štěně zajisté zabily. Toto malé zvíře by zemřelo velmi krutou smrtí, kterou si nezasloužilo.

Nyní ho má ale doma milující rodina a s chlapcem se velmi rychle spřátelil. Nicolás se svými úsporami okamžitě vzal štěně k veterináři a nakonec si ho nechal. Pes ho dál všude sleduje a čeká na něj každý den, když se vrací ze školy. Každý den si spolu hrají a stali se z nich nerozluční přátelé. Není se čemu divit, když psovi tento statečný chlapec zachránil život!

https://animalsstory.com/

Zdroj: animalsstory.com