Co říká moderátorka Eva Perkausová, čerstvě dvojnásobná maminka, na své mateřství? Jaké má plány do budoucna?

Být matkou dvou malých dětí je jistě náročné, ale zároveň přináší nesmírnou radost a naplnění. Právě tuto zkušenost v současné době prožívá Eva Perkausová, oblíbená česká moderátorka, která se v nedávné době stala matkou podruhé. S tříměsíčním Arianem a ročním Killianem tráví veškerý svůj volný čas, což pro ni představuje jak výzvu, tak naplnění.

Radosti a strasti mateřství

Mateřství je pro Evu Perkausovou v životě obrovskou změnou, která s sebou přináší řadu radostí, ale i starostí. Ačkoli je to pro ni náročné období, přiznává, že ji péče o děti naplňuje nesmírnou radostí a štěstím. Přesto se nevyhýbá přiznání, že má pro sebe v současnosti velmi málo času, a že se těší na postupný návrat do pracovního života.

Chvilka odpočinku

V nedávné době si Eva dopřála krátkou přestávku od mateřských povinností a zúčastnila se slavnostního otevření asijské restaurace SaSaZu Old Town v centru Prahy u Prašné brány. Tato událost jí poskytla příležitost na chvíli vypnout, načerpat novou energii a užít si chvilku pro sebe.

Mateřství si užívám, ale upřímně řečeno, je to opravdu náročné. Aktuálně je to tak, že maminka tady kousíček hlídá kočárek s klukama, a říkala jsem si, že opravdu udělám rozhovor a zase rychle za klukama, protože jinak to nejde,“ svěřila se Eva během této příležitosti.

Pauza od moderování a plány do budoucna

Kvůli narození druhého syna si Eva Perkausová dala přestávku od moderování zpravodajství na Primě. Přesto se už nyní těší na chvíli, kdy se vrátí před kamery a bude moci opět vykonávat práci, která ji baví a naplňuje.

Velmi se těším na návrat do práce, bude to asi v průběhu prázdnin. Je to práce, která mě baví a naplňuje,“ sdělila s nadšením.

Kritika a negativní reakce

I přes veškerou snahu a pozitivní přístup se nevyhnula kritice a negativním reakcím některých lidí na její rozhodnutí stát se matkou dvou dětí v krátkém sledu. Někteří jí vyčítali, že se měla více soustředit na kariéru. Další zpochybňovali její schopnost skloubit mateřství s náročnou prací moderátorky.

Eva však tyto hlasy odmítá a zdůrazňuje, že mateřství a práce pro ni nejsou v rozporu, ale naopak se vzájemně doplňují. Věří, že pokud bude mít dostatečnou podporu okolí, zvládne obojí na výbornou.

Plány do budoucna

Ačkoli se Eva momentálně soustředí především na péči o své dva syny, už se těší na chvíli, kdy se vrátí před kamery a bude zase moderovat. Plánuje se vrátit do práce během letních prázdnin, kdy bude mít děti na hlídání.

Zdroj: iFunny.cz