Co se stalo s prvním lidským parťákem komisaře Rexe?

Tobias Moretti Villben je někdo, koho možná nepoznáte podle jména. Ale rozhodně ho poznáte podle jeho tváře. Ztvárnil slavného komisaře Richarda Mosera, který měl za svého parťáka všemi oblíbeného Rexe. V tomto kultovním seriálu se objevovat od toku 1993 až do roku 1997. A právě tato role v seriálu Komisař Rex mu přinesla největší slávu. Co herec dělá dnes?

Slavný komisař

Komisař Moser se stal možná nejoblíbenějším ze všech, kteří se v seriálu vystřídali. Stál na samotném začátku tohoto kultovního seriálu a odnesl si z něj velkou slávu. V roce 1997 se oženil s Julií Moretti a žije s ní dodnes. Herec se stále někdy objevuje ve filmech nebo seriálech, ale není to jeho hlavní náplní dnů. V současnosti je mu 64 let a již před lety se rozhodl přestěhovat zpět do oblasti, kde vyrostl jako dítě. Proto nyní žije v Tyrolsku.

tudnodkell.info

Herec se vrátil zpět na venkov

Tobias vyrostl v horské vesnici a velmi dlouho tam žil. Po získání slávy a peněz se rozhodl, že se tam s rodinou vrátí a bude žít zcela normálním životem. S manželkou mají dvě děti a každý den si užívají poklidného života na venkově. Tobias je stále velmi pohledný a elegantní. Na první pohled byste jistě netipovali, že se jedná o farmáře. Ale přesně tento život si vybral pro sebe a svou rodinu. Není se čemu divit, protože tam mají klid, přírodu a čerstvý vzduch na každém kroku.

Čtěte také: 500 let stará chata uprostřed lesa láká turisty

tudnodkell.info

Nyní žije v Tyrolsku s rodinou a krávami

Tobias pěstuje vlastní zeleninu, ovoce, hroznové víno a také chová krávy. Stal se z něj pravý farmář, s láskou vychovává své dvě děti a užívá si čas s manželkou. Takový život by mu mohlo závidět hodně lidí, a to nejen z filmového průmyslu. Jednoduše opustil pozlátko, nezajímal se o slávu a žije si svůj vysněný život. Navíc vypadá skvěle i ve svých 64 letech. Je vidět, že se stará o své zdraví a pravidelně cvičí. Jinak by tak dobře zaručeně nevypadal.

Zdroj: tudnodkell.info