Datum narození může prozradit váš osud

Podle Tibeťanů se duše reinkarnuje devětkrát. Každé znovuzrození je přitom doprovázeno různými úkoly, které určuje lidská karma. S pomocí tzv. tabulky Mewa, která je založená na systému devíti čísel můžete zjistit, kolikátou reinkarnaci žijete a jaký je váš osudový úkol. Každý z nás má svůj osud, ale každý z nás ho také může změnit. Podívejte se, jací jste podle toho, kdy jste se narodili. Vše, co na to potřebujete znát, je váš rok narození!

První a druhá mewa

Lidé narození v prvním čísle jsou neklidní, pesimističtí a nejsou příliš ambiciózní. V případě, že se musíte něčemu přizpůsobit, navenek vypadáte silní. Uvnitř s tím ale bojujete. Podobní jedinci jsou také více náchylní k nemocem, závislostem a depresím. Podle své karmy žijete skromným životním stylem, milujete ticho a vždy chcete mít vše dokonale naplánované. Do první kategorie patří např. ročníky:

  • 2008,
  • 1999,
  • 1990,
  • 1981 atd.

Lidé, kteří patří do druhé mewy, jsou přátelští, ale chybí jim ambice. Neradi přebírají iniciativu a dávají přednost tradičnímu pohledu na život. Jsou náchylní k chronické únavě, mají nedostatek energie, trpí onemocněním kůže, vlasů a střevního traktu. Penězům nepřikládáte velký význam a díky tomu je pro vás snadné propadnout hazardu. Ideální je práce v zemědělství nebo s lidmi.

Čtěte také: Každé znamení horoskopu si nese kletbu. Jaká je ta vaše?

Třetí a čtvrtá mewa

Ve třetí kategorii jsou nezávislé, optimistické a věčně mladé osobnosti. Společenský život máte bohatý, hodně mluvíte a jste neustále aktivní. Nejlépe se budete cítit ve věku mezi 34 a 38 lety. Pozor byste si měli dávat zejména na práci s penězi, se kterými to nejspíš moc neumíte. Dobře se cítíte v kreativním zaměstnání, jako je učitel, hudebník, spisovatel nebo umělec. Patříte také mezi ročníky:

  • 2006,
  • 1997,
  • 1988 nebo
  • 1979?

Čtvrté mewy jsou průměrní jedinci, kteří rádi splynou s davem, a na ulici si jich těžko všimnete. Nejlepší je pro ně 38. rok života. Jsou trochu nerozhodní, nestabilní a často se cítí unavení a slabí. Nejedná se o ranní ptáčata a ani do věcí, které je doopravdy zajímají, nedávají příliš energie. Jsou snadno nemocní (zejména virovým onemocněním), ale komunikace s lidmi jim jde velmi dobře.

Pátá a šestá mewa

Pátá je znakem extrémů a silné motivace. Stejně dobře ale mohou o motivaci také přijít a potřebují podporu ostatních. Musí si také dávat velký pozor na to, aby se nedostali do nerovnováhy, protože jsou k tomu náchylní. Jedinci šesté mewy jsou intuitivní a kladou si laťku hodně vysoko. Přitom ale mají strach ze selhání. Dobývání je pro ně důležité i ve vztazích. Nejlepší prací je kněz, právník nebo učitel.

Sedmá, osmá a devátá mewa

Lidé v sedmičce jsou optimističtí, silní v komunikaci a velmi snadno můžete ovlivnit lidi krásnými slovy. A nejsou příliš vytrvalí v žádné oblasti života. Šťastný život pro vás začne až po 40. Nejste vytrvalí, a proto se budete potýkat s mnoha selháními. Vše se ale může napravit se správným a milujícím partnerem. Ale nebojte se, vždy budete v centru pozornosti vy, a to bez ohledu na to, koho si najdete vedle sebe.

Osmička je tvrdohlavá a sebevědomá osobnost, která snadno mění názor. Peníze jsou pro ně důležité, tak si dávejte pozor na své investice. Přemýšlíte konzervativně a manipulace s ostatními pro vás není cizí. Jedinci narození v letech 2010, 2001, 1992 nebo 1983 ad. si stojí za svým názorem a odlišné neposlouchají.

Poslední mewa je vzhledově krásná, miluje luxus, je velmi impulzivní a netolerantní. Ideální zaměstnání je spisovatel, herec, diplomat nebo umělec. Hodně očekáváte nejen od sebe, ale i od ostatních. Jedinci v této mewě jsou velmi žárlivé a majetnické osobnosti. To může být pro vaše okolí problematické, ale nemělo by vás to zastavit.