Dcera po 43 letech zjistí, že navštěvuje hrob neznámého muže.

Ztratit někoho blízkého je vždy obrovská tragédie. Čas zahojí mnoho ran, ale bolest a stesk zůstane po zbytek života. Sylvia Ross přišla o svého otce před 43 lety a od té doby chodí každý den k jeho hrobu. Ráda na milovaného tatínka vzpomíná, nosí mu tam květiny a pečuje o jeho hrob. Až nyní se ale dozvěděla, že v hrobě vůbec její otec neleží!

Ztráta milovaného člověka je vždy těžká

Sylvia se po celé roky chodila na hrob, sázela květiny a cítila na tomto místě neuvěřitelný mír a klid. Cítila, že je zde spojena se svým otcem, se kterým si již nikdy nemůže promluvit. Jistě si dokážete představit její šok, když zjistila, že hrob patří úplně jiné osobě. Podle její dcery byla žena zcela zdrcena, když se dozvěděla o chybě, na kterou se přišlo až o 40 let později.

https://fr.newsner.com/

Zlý muž pohřbený na hřbitově

Po mnoha letech zjistila, že strávila více než 40 let u cizího hrobu. Místo jejího otce tam ležel muž jménem Frederick Brown. Sylvia chtěla okamžitě vědět, co se stalo s jejím otcem Johnem. Správně hřbitova jí řekl, že je na pozemku skutečně pohřben, ale o kus dál. Celá rodina nemůže uvěřit, že se něco takového stalo.

Čtěte také: Mladá nastávající maminka uviděla na ultrazvuku něco, co ji i jejího partnera vystrašilo

„Jsme znechuceni a moje matka má zlomené srdce. Svého dědečka jsem nikdy nepotkala, ale moje matka navštěvuje jeho hrob už 43 let a je naprosto zdrcená,“ řekla dcera Sylvie. Něco takového zaručeně není běžné a nemělo by se to stávat. Žena je šokovaná a má zlomené srdce kvůli obyčejné chybě, která se stala po úmrtí jejího otce. Co se stalo?

https://fr.newsner.com/

Lidská chyba ženě zlomila srdce

Chyba byla odhalena ve chvíli, když dal někdo cedulku s jiným jménem na hrob, kde měl ležet jejich milovaný John. Když se pustili do zkoumání, zjistili, že jde o cizí hrob a Sylviin otec leží někde jinde. Stalo se tak, protože správa hřbitova položila náhrobek na špatné místo. Nyní je již vše opraveno a Sylvie i její rodina mohou konečně chodit navštěvovat správný hrob.

Zdroj: https://fr.newsner.com