Demi Lovato má konkurenci: Tahle dívka z Ukrajiny americkou zpěvačku v budoucnosti hravě překoná!

Co říci hned na úvod? Klobouk dolů! Malá Daneliya si vybrala snad nejtěžší píseň celého večera talentové soutěže Dětský hlas Ukrajiny 2017. Její ztvárnění „Stone Cold“ od Demi Lovato je prostě neskutečné. Není divu, že všichni čtyři porotci této talentové soutěže měli jasno. Poslali jednomyslně dívenku do dalšího kola, protože takový talent s hlasem mocným, jak zvon je předurčený k celosvětové slávě. Video je hitem nejen mezi sledujícími talentových soutěží.

https://www.inspiremore.com/

Hlas jako zvon

Když začne malá Daneliya Tulyeshova zpívat v rámci skrytého kola, kdy jsou účastníci za zády porotců, je jasné, že tady jde o víc než jen o přezpívání známého songu. Bezpochyby je popová balada od Demi Lovato jednou z nejtěžších, dívence je k tomu pouhých 10 let. Její hlas zní jistě a silně, současně má nádherný a procítěný projev, a co víc, čiší z něj radost a mladistvá energie. Porotci jsou rozhodnuti už po pouhých 25 sekundách, že dívka původem z Kazachstánu může postoupit do dalšího kola a co víc, nakonec celou čtvrtou sérii soutěže vyhrála.

https://www.inspiremore.com/

První úspěchy v osmi letech

Hlas Ukrajiny není první talentovou soutěží, ve které se Daneliya objevila. Už dva roky před ní se zúčastnila dětské hudební soutěže, která se konala na Krymu a kde byla oceněna cenou udělovanou veřejností za hudební výkon. Tenkrát překvapila nejen svým hlasovým projevem, ale také prohlášením ohledně výběru písniček, které musí podle mladičké zpěvačky „sedět hlasu i způsobu vystoupení“.

Čtěte také: Umíte si představit vychovávat své sourozence?

https://www.inspiremore.com/

Budoucí superstar!

Ohlasy na dívčin talent se objevují také v komentářích na YouTube, kde uživatelé píší dívence vzkazy a posílají jí gratulace. Podle mnohých je Daneliya senzační zpěvačkou a stane se v budoucnosti dozajista supertalentem. Jiní by si přáli, aby se stala příští superstar. Je jasné, že dívka má nakročeno do velkého hudebního světa, nezbývá než jí držet palce a věřit, že se s ní budeme setkávat na pódiích i v budoucnu. Hlas má totiž opravdu božský!

https://www.inspiremore.com/

Zdroj: inspiremore.com