Desetiletá holčička byla zvolená nejkrásnějším děvčetem světa

Stát se uznávanou modelkou je snem mnoha žen holčiček. Jen některým se ale toto přání vyplní. Některé z těch šťastných za podpory rodičů s modelingem začnou už ve velmi raném dětském věku, jiné se k této profesi dostanou až v pubertě či v dospělosti, ale jen málokterá holčička u modelingu zůstane po celý svůj život.

https://tudnodkell.info/

Začala už ve čtyřech letech

Alina Yakupova z Moskvy má však velmi dobře našlápnuto k úspěšné modelingové kariéře. I přes svůj velmi nízký věk už toho stihla hodně zažít a modelingu se věnuje dlouhých šest let. Což je obdivuhodné vzhledem k tomu, že letos oslavila své teprve desáté narozeniny. Alina se tedy modelingu věnuje od svých čtyř let.

Podle deníku Daily Mail byla před třemi lety zvolená nejkrásnější holčičkou světa. Její fanoušci opěvují její nadpozemskou krásu a přirovnávají ji k andělské tváři. Není divu – dokonalá dětská pleť, dlouhé plavé vlasy a uhrančivý pohled už okouzlily nejeden módní magazín. Z pomyslného trůnu nejkrásnější holčičky tak sesadila Francouzsku Thylane Blondeauovou, která se ve svých deseti letech objevila na titulní straně magazínu Vogue. Dnes je z ní půvabná mladá dáma.

Čtěte také: Laskavé chování mladých lidí je dnes výjimkou

https://tudnodkell.info/

Je pracovitá a milá

Alina o sobě prozrazuje, že si ráda hraje a miluje vzrušení, kterého jí modelingová kariéra dopřává dostatek. Podle její matky a manažerky se jí však stále daří zůstávat co nejvíce dítětem. Holčička je navzdory svému věku k budování modelingové kariéry překvapivě vyzrálá a pokorná a nemá vůbec nereálné cíle. Naopak se na sobě snaží tvrdě pracovat, aby si svůj sen stát se slavnou modelkou splnila.

Lidé, kteří se s Alinou setkali, ji popisují jako velmi milé děvče s úžasnou osobností. Má i své vlastní sociální sítě, kde pravidelně sdílí své fotografie a videa. Na Instagramu má několik desítek tisíc sledujících. Dá se tedy předpokládat, že holčičku z Moskvy čeká v budoucnu zářivá kariéra a uznání po celém světě.

https://tudnodkell.info/

Zdroj: tudnodkell.info