Detoxikujte své tělo pomocí ovoce. Budete hubenější a zdravější

Rychlé životní tempo, špatná strava a dlouhé hodiny u počítače neprospívají našemu zdraví. Naštěstí existují přírodní metody, jakými můžete své tělo znovu očistit a posílit své zdraví. Budete se divit, ale postačí vám k tomu i obyčejné švestky a rozinky, které dokáží dokonale vyčistit játra. Játra jsou stěžejním orgánem pro detoxikaci organismu od toxinů. Poradíme vám, jak na to.

https://irecept.cz/

Proti nespavosti a nadbytečným kilogramům pomohou švestky

Jakmile se začnou v těle hromadit toxiny, vaše tělo bude mít více práce s činností. Díky tomu budete více unavení, ale objevit se může také nespavost nebo přibírání na váze. Mnoho lidí si neuvědomuje, že nejlepším způsobem pro pravidelné čistění těla od toxinů, je dostatek vlákniny a železa ve stravě. Obě tyto složky se bohatě nachází právě ve švestkách.

https://irecept.cz/

Čerstvé i sušené švestky působí jako detoxikační prostředek pro játra a střeva. Kromě toho jde o přírodní pokladnici vitamínů a minerálů, které podpoří fungování celého organismu. Vláknina podpoří rychlé odstranění tekutin i toxinů z těla. Díky tomu ztratíte přebytečnou hmotnost a budete se obecně cítit mnohem lépe.

Čtěte také: Bazén je takřka vždy výbornou investicí

Sušené rozinky jsou skvělé pro zdravá játra

Nemáte-li rádi švestky, můžete zkusit rozinky. Obsahují hodně vlákniny, takže podpoří trávicí sytém. Stimulují také ledviny a játra, takže se zbavíte obrovského množství toxinů. Rozinky také podporují zdraví srdce a cév, protože brání při usazování tuku v těle. V malých plodech se nachází také hodně železa, které je ideální při chudokrevnosti.

https://irecept.cz/

Ze švestek a rozinek si můžete připravit detoxikační nápoj, který vám ukáže výsledky již po pár dnech. Potřebujete jen 150 gramů sušeních švestek a rozinek a 3 šálky horké vody. Vodu nechte vařit a přidejte sušené švestky a rozinky. Odvar nechte vařit po dobu 15 minut a potom odstavte. Každé ráno vám postačí jediná lžíce nápoje na lačný žaludek.

Zdroj: irecept.cz