Detoxikujte své tělo s pomocí jednoduché směsi

Konzumace cukru, vdechování smogu a nezdravé jídlo nám přináší do těla hodně škodlivých látek. Jednou za čas byste si měli pročistit organismus pomocí přírodních látek. Nemusíte si kupovat žádné drahé zázraky na počkání. Stačí, když si připravíte přírodní, zdravou a efektivní metodu. Jakmile své tělo očistíte od toxinů, budete znovu veselí a plní energie. Zkuste to sami!

Co budete potřebovat?

Na výrobu léčivé směsi potřebujete jen dvě základní ingredience. Připravte si 100 gramů lněného semínka a 10 gramů hřebíčku. Nepotřebujete žádnou tekutinu ani další přísady. Obě tyto ingredience jsou poměrně levné, takže je můžete snadno používat pravidelně, aniž byste špatně ovlivnili svou peněženku. Proto to můžete vyzkoušet hned dnes nebo zítra. Na nic nečekejte.

Shutterstock

Příprava směsi

Výroba tohoto zdravého zázraku je velmi jednoduchá. Stačí, když ingredience rozemelete na prášek. Postačí vám k tomu mixér, jemný mlýnek na maso nebo hmoždíř. Nezapomeňte si tento jemný prášek přesypat do nádoby, ze které se vám bude snadno a dobře používat. Musíte totiž používat tuto směs po dobu tří dnů. Takže si ho rovnou nechte na kuchyňské lince, abyste na to nezapomněli.

Čtěte také: Unikátní recept na posílení kloubů a kostí, který musíte vyzkoušet!

Jak směs používat?

Každé ráno si rozmíchejte dvě polévkové lžíce této léčivé směsi do teplého mandlového (nebo obyčejného) mléka. Můžete je také přidat do čaje, ale nesmí být příliš horký. Tento proces opakujte tři po sobě jdoucí dny. Po třech dnech si udělejte třídenní přestávku a postup znovu opakujte. Tímto způsobem pokračujte po dobu jednoho měsíce.

Shutterstock

Chcete-li své tělo dokonale vyčistit od toxinů, opakujte tuto léčivou kúru několikrát za rok. Všichni víme, že toxiny a paraziti jsou velmi škodlivé pro naše tělo. S pomocí lněného semínka a hřebíčku si užijete velmi pevné zdraví po dlouhou dobu. Pročistíte si hlavně tlusté střevo, protože lněné semínko obsahuje velké množství vlákniny a mnoho dalších prospěšných látek.