Děvčátko se rozhodlo předvést zpěv v autobuse

V běžném provozu se stává, že si malé děti pravidelně zpívají na veřejnosti. Nevadí jim, že je poslouchá někdo jiný. Tentokrát se ale pobavíte nad tím, co se stalo v jednom autobuse, ve kterém jela malá holčička. Rozhodla se totiž, že si s maminkou zazpívá svou oblíbenou písničku.

Reakce řidiče překvapila všechny cestující

Písničku se malá holčička naučila ve školce, a proto bylo velmi překvapivé, co pro ni řidič autobusu udělal. Děvčátko zpívalo písničku Ježíškova vánoční noc, kterou ji naučila paní učitelka. Společně s ní zpívala také její maminka, která svou dcerku nenechala ve štychu, i když bylo v autobuse několik lidí. Co ale udělal řidič, překvapilo mnohé z nich.

Ve Stockholmu se to asi nestává často, stejně tak v jiných zemích. Samotné video, na kterém je vidět, že někdo z cestujících natáčí malé děvčátko, je hodně roztomilé. Důvodem, proč ale pobavilo celý internet, je něco jiného. Řidič se totiž k malé holčičce připojil, ale udělal to takovým způsobem, aby nemusel vůbec odcházet od volantu.

Čtěte také: Kateřina Cajthamlová si svou váhu už nehlídá! Přibrala 10 kilo, ale cítí se šťastně!

Řidič autobusu malou holčičku nemohl přeslechnout

V Německu se video dokonce stalo virálním, vidět ho můžete i vy, protože ho najdete na Facebooku. Když holčička zazpívala celou první sloku, došlo na refrén. Ten si ale kromě maminky a děvčátka zazpíval také řidič, a to přímo do mikrofonu, který většinou funguje na vyhlašování zastávek nebo mimořádných situací. Cestující se udiveně dívají po sobě a nechápou, že se řidič přidal k jejich zpěvu.

To stejné se pak opakuje při druhém refrénu, který holčička přidala po druhé odzpívané sloce. To už cestující čekali, jestli se to opakovat bude. Tento řidič byl evidentně v dobré náladě a chtěl ji holčičce také zlepšit, což se mu povedlo. Kéž by na světě bylo víc takových řidičů, kteří svou práci berou zodpovědně, zároveň se ale umí pobavit.

Zdroj: viraltidag.com