Dieta, se kterou opravdu zhubnete

Andrew je muž, který se rozhodl změnit svůj přístup k životu a zhubnout. Zvolil si způsob bramborové diety a shodil 50 kilogramů za rok. Před tím žil pouze z hotových jídel a sladkostí s váhou 152 kilogramů. Každý den se krmil brambory, aby se mu nepřejedly, jedl je každý den na jiný způsob. Připravoval si brambory zapečené, vařené, strouhané a na další způsoby. Vzhledem k tomu, že jedl brambory celý den, musel se jimi dobře zásobit. Snědl 3-4 kg brambor denně, podle toho, na jaký způsob byly upravené. Do bramborových pokrmů nepřidával žádné tuky v podobě olejů a smetan.

Andrewova zkušenost s bramborovou dietou

Bramborová strava není odborníky na hubnutí doporučována. Andrew si brambory i přes to vybral. Přesvědčily ho hlavně látky, které brambory obsahují. Jsou totiž bohaté na sacharidy, bílkoviny, tuky, minerály, vlákninu, cenné vitamíny a minerály, které lidské tělo potřebuje. Po výsledku, jakého Andrew dosáhnul svého rozhodnutí nelituje.

Pokud si volíte bramborovou stravu, můžete volit hned z různých druhů brambor. Je dobré tyto brambory střídat, protože každý druh má jiné vlastnosti a trochu jiné látky. Třeba bílé brambory obsahují mnoho pro tělo potřebných aminokyselin. Ty pomáhají tělu bojovat proti různým nemocem sebeobranou, vytváří v těle velmi důležité bílkoviny a pomáhá tělu opravovat poškozené buňky. Jiné odrůdy brambor mají zase jiné vlastnosti, které přispějí k hubnutí a udržování zdravého těla.

Čtěte také: Svědí vás často dlaně? Zjistěte, co to znamená!

Andrew je rád, za své rozhodnutí

Nyní je rád, že neposlechl odborníky, od kterých měl informace, že bramborová dieta není pro tělo vhodná, a že se do ní na vlastní nebezpečí pustil. Získal skvělé výsledky, na které je pyšný. Od doby, co dietu dokončil už uplynul nějaký ten čas a on na sobě provedl mnoho studií, které potvrdili, že kromě ztráty hmotnosti se také celkově zlepšilo jeho zdraví. Andrewovi se podařilo zhubnout, což byl jeho hlavní cíl, kromě toho se také zlepšil stav jeho cholesterolu a hypertenze, se kterými se potýkal.