Dívka, která porodila již v 11 letech

Jak je možné, že dívka porodila již ve svých 11 letech? Tato mladičká britská dívka porodila již ve třicátém týdnu. A co víc, určitě vás také překvapí, že si těhotenství této mladé dívky nikdo nevšiml. Je velmi absurdní, že si zvětšujícího bříška dívky nevšimli ani její rodiče a nejbližší. Ovšem na druhou stranu, koho by napadlo, že dívka může být již v 11. letech těhotná? Mnoho dívek v tomto věku teprve začíná procházet procesem puberty. O to víc je překvapující, že tato dívka byla schopná otěhotnět a porodit již v 11 letech. Co se stalo, že dívka otěhotněla takto brzy?

Velmi brzký začátek těhotenství

Lámete si hlavu stejně jako její nejbližší s tím, jak se takto mladé dívce podařilo otěhotnět? To je otázka, na kterou se snaží najít odpověď i vyšetřovatelé, kteří případ dívky řeší. 11 let je velmi mladý věk na to, aby bylo tělo schopné začít vyvíjet nový život a dívce se to přes to podařilo. Většina dívek v jejím věku teprve začíná vstupovat do procesu puberty, kdy ještě není možné otěhotnět. Ovšem tato dívka zřejmě vstoupila do puberty o pár let dříve, a proto jí tělo umožnilo z pohlavního styku utvořit dítě, které porodila zdravé. Byl pohlavní styk dívky chtěný, nebo ji k tomu někdo donutil?

Jak k pohlavnímu styku došlo

Vyšetřovatelé se dívky ptali, zda se jednalo o dobrovolný styk, nebo ji k němu někdo donutil. Odpovědi se od dívky ale nedočkali. Vyšetřovatelé proto zatím pracují s oběma variantami, ze kterých budou časem muset jednu vyloučit. Mnohem důležitější ovšem je, že dívka porodila sice o něco dříve, ale dítě je zdravé a bude v pořádku. Nyní potřebuje klid, čas, podporu rodiny a další pomoc. Rozhodně není na místě mladou maminku stresovat mnoha otázkami a naléháním. Novopečená maminka se musí nyní vyrovnat se svou novou rolí, bude potřebovat pomoc a podporu rodiny.

Čtěte také: Umírající kráva je vděčná muži, který se postará o její mládě