Dívka pozvala na svou svatbu otce svého dárce orgánů!

Daniel Donnelly nikdy nedostal šanci, aby provedl vlastní dceru Heather svatební uličkou k oltáři. Nakonec se mu podařilo provést jinou dívku. Heather zemřela při tragické nehodě v roce 2017, a to pouhé 3 dny před svou svatbou. Pro celou rodinu to byla obrovská rána, ale rodina se rozhodla, že daruje její orgány lidem, které je potřebují.

https://www.zinoti.lt/

Vážná nemoc dostala dívku na seznam žadatelů o orgány

Diana Donnarumma byla diagnostikována s gastroparézou asi rok před nehodou Heather. Jedná se o nemoc, která postihuje břišní svaly a způsobuje, že vyprázdnění žaludku trvá velmi dlouho. Diana musela být kvůli tomu krmena nitrožilně a musela změnit svůj životní styl. Stále pro ni zůstávala jen jedna možnost pro normální život, a to transplantace tlustého střeva. Dostala se na seznam čekatelů a měla velké štěstí, že rodiče Heather souhlasili s dárcovstvím orgánů.

Smrt jedné dívka znamenala život pro druhou

Diana dostala od mladé dívky tlusté střevo a dokázala se uzdravit. „Od té doby se každý den snažím udržet jejího ducha naživu, jak nejlépe dovedu. Myslím, že je to důležité i pro Heatheriny rodiče. Proto jsem se rozhodla udělat něco speciálního,“ řekla Diana. Mladá žena má krásný vztah s rodinou své dárkyně, a proto se rozhodla pro ně udělat něco krásného. Sama totiž plánovala svatbu, na kterou se rodiče Heather nikdy nemohli podívat.

https://www.zinoti.lt/

Otec dárkyně byl pozván na svatbu mladé ženy

Diana se rozhodla, že je pozve na svatbu. A to není všechno. Kromě toho také požádala Heatherina otce, aby ji doprovodil k oltáři. Na svatbě se tak dostalo svatebčanům nečekaného pohledu. Diana kráčela k oltáři a na každé straně po jejím boku stál jeden muž. Na jedné straně její otec a na druhé straně otec dívky, která jí zachránila život. Pro otce Heather to byla obrovská čest a vůbec nečekal, že by mohl nějakou dívku odvést k oltáři. Díky Dianě se mu jeho přání splnilo.

Zdroj: zinoti.lt