David Hampl
16 prosince, 2022
, ,

Nadváha a obezita je obrovským problémem dnešní doby. Nejen, že snižuje sebevědomí, ale také ohrožuje život daného jedince. Morgan Bartley měla s váhou vážný problém, ale během dvou let se jí podařilo zhubnout více než 45 kilogramů. Nyní vypadá jako úplně jiný člověk a cítí se ve svém těle mnohem lépe. Podívejme se, jaké je tajemství jejího úspěchu.

https://www.newsitamea.gr/

V pouhých 18 letech vážila 129 kg

Morgan měla již v dětství zdravotní problémy, kvůli kterým šla její hmotnost hodně nahoru. V pouhých 12 letech jí museli odstranit jeden vaječník a v 18 letech vážila neuvěřitelných 129 kilogramů. Morgan chtěla v životě dělat hodně věcí, ale váha jí to nedovolila. „Je tolik věcí, které chci ve svém životě dělat, a bude nepřijatelné, když dovolím, aby moje váha byla tím, co mě zastaví,“ řekla mladá žena.

https://www.newsitamea.gr/

Tajemství obrovské ztráty hmotnosti

Mladá dívka začala s programem na hubnutí. Měla osobního trenéra, která jí pomáhal s motivací a cvičením. Zároveň také zařadila do svého života dietu založenou na nízkém obsahu sacharidů ve stravě. Tímto způsobem se dokázala zbavit určitého množství kilogramů a zajistit, že se nevrátí zpátky. Změnila svůj život a přístup k jídlu i cvičení.

https://www.newsitamea.gr/

Dnes je k nepoznání a žije nový život

Morgan ale podstoupila jeden velký krok. Rozhodla se pro operaci na zmenšení žaludku. Nyní má za sebou ještě jednu operaci, která ji zbavila přebytečné kůže. V současnosti váží kolem 79 kilogramů, ale chtěla by se dostat na 65 kilo. Díky operaci je její cesta jednodušší, ale není to záruka pro úspěšné zhubnutí. Stále na sobě musí pracovat, aby se jí váha nevrátila zpět.

https://www.newsitamea.gr/

Na hubnutí operaci žaludku nepotřebujete

Většina lidí nepotřebuje shodit tak velkou hmotnost a nebude potřebovat operaci na zmenšení žaludku. Cvičení, zdravá strava, dostatečné množství spánku a správná hydratace vám zajistí dobré výsledky. Musíte jen najít jídlo i cvičení, které vám bude naprosto vyhovovat. Díky pravidelné fyzické aktivitě dosáhnete cíle, který jste si stanovili.

Zdroj: newsitamea.gr

Sdílejte článek