Domácí lék na kašel, který funguje rychle a efektivně

Jarní počasí je nevyzpytatelné, což často vede k náhlému nachlazení. Pro léky si pochopitelně můžete dojít do lékárny, ale přírodní prostředky jsou vždy mnohem lepší a domácí výroba je vždy levnější. Při dnešních cenách vás to zajisté potěší a navíc nebudete muset nikam běhat. Postačí vám jen cibule a bobkový list, protože obě suroviny mají velmi uklidňující efekt na kašel.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Co budete potřebovat?

Složení tohoto domácího léku je velmi jednoduché a potřebovat budete jen 4 ingredience. Připravte si 2 bobkové listy, 1 velkou cibuli, 750 ml vody a 2 lžíce medu.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Výroba tohoto léku je také velmi jednoduchá. Připravte si malý hrnec nebo rendlík.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Nalijte do něj vodu a poté přidejte cibuli nakrájenou na čtvrtky i se slupkou. Poté přidejte bobkové listy a vše povařte. Směs byste měli nechat louhovat alespoň 10 minut.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Jakmile bude směs vylouhovaná, přeceďte tekutinu přes sítko do vhodné nádoby.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Nakonec přidejte med pro lepší chuť a další vitamíny a minerály, které jsou prospěšné pro lidský organismus. Takto připravený čaj pijte dvakrát denně, a to ráno a večer.

https://www.babcineprzepisy.pl/

Proč byste měli pít tento čaj?

Kašel není příjemný pro nikoho z nás. Měli bychom se proto snažit, abychom se ho zbavili co nejrychleji. Díky tomuto přírodnímu léku toho můžete dosáhnout. Dobrou zprávou je, že vám nepomůže jen s lepším vykašláváním, ale také několika dalšími nemocemi a problémy, se kterými se můžete potýkat během celého roku.

Tento lék je ideální nejen na kašel, ale také na bolesti v krku, nemoci dýchacích cest, vysoký krevní tlak, hleny v plicích, infekci močového ústrojí nebo při léčbě anémie. Cibulový čaj můžete využít také při žaludečních potížích. Kromě toho také zlepšuje paměť i koncentraci. Příprava vám zabere jen chvilku a vaše tělo vám bude za tuto péči velmi vděčné. Vyzkoušejte tento lék na kašel a uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe a jarní měsíce si užijete bez nachlazení.

Zdroj: babcineprzepisy.pl