Domácí lék proti artritidě a bolesti

Bolesti kloubů nebo artritida patří mezi velmi nepříjemné záležitosti. Existuje na ně pochopitelně mnoho léků. Bohužel většina z nich je drahá a obsahuje chemické látky, které možná nechcete mít doma. Místo toho máte mnohem lepší variantu. Snadno si připravíte domácí a zcela přírodní lék ze dvou surovin, který vám pomůže stejně dobře jako léky z lékárny.

Proč vsadit na domácí lék?

Příroda představuje tu nejlepší lékárnu, kterou byste měli využívat pro své zdraví. Jestli máte potíže s artritidou nebo vás bolí klouby (např. ze sportu), připravte si následující směs. Zaručeně vám pomůže a je velmi levná. To je velkou výhodou pro každého, kdo se snaží využívat jen přírodní prostředku a zároveň ušetřit na lécích proti bolesti.

Shutterstock

Co budete potřebovat?

Na výrobu léku proti bolesti pohybového aparátu musíte mít doma jen dvě věcí: klíčky z brambor a vodku. Připravit si musíte také vhodnou sklenici nebo jinou nádobu, ve které budete lék skladovat. Na samotnou výrobu ovšem nic jiného nepotřebujete. Máte-li naklíčené brambory, využijte jejich bílé klíčky pro své zdraví. Klíčky nesmíte jíst, ale lze je využít proti bolesti svých kloubů.

Čtěte také: Bolest částí obličeje a hlavy mohou být příznakem závažných nemocí v těle. Jaká bolest značí problém v žaludku?

Příprava domácího prostředku

Na výrobu vám postačí tři kroky. V první řadě umístěte klíčky do sklenice nebo jiné nádoby. Potom je zalijte vodkou tak, aby zakryla všechny klíčky. Čím více jich máte, tím více vodky budete potřebovat. A tím více léku také získáte. A nakonec nechte tuto směs na tmavém a chladném místě po dobu 2 týdnů. Nic jiného dělat nemusíte. Alkohol vytáhne z bramborových klíčků všechny zásadní látky.

Shutterstock

Aplikace

Tekutinu jednoduše vetřete do pokožky na bolavých kloubech. Potom na ně položte teplý hadřík, zafixujte ho a nechte působit asi 2 hodiny. Tento zajímavý lék můžete klidně použít i na noc, aby měla dlouhou dobu na působení. Vyzkoušejte tuto metodu a zbavíte se bolesti velmi rychle a efektivně. Používejte tekutinu, dokud nepříjemné pocity nezmizí.

Zdroj: shkola-zhyttia.com.ua