Drama v O2 aréně: Výjimečné okamžiky na pódiu, Absolonová, Margita a další rozdmýchali oheň na poctu Zagorové!

Hana Zagorová, ikona českého hudebního průmyslu, včera obdržela poctu v podobě koncertu v pražské O2 aréně. Bohužel, řada komplikací poznamenala tuto událost, což vyvolalo vlnu emocí mezi fanoušky. V tomto článku se podíváme na to, co se stalo během této nezapomenutelné příležitosti.

View this post on Instagram

A post shared by Hana Zagorová (@hanazagorova_official)

Původní plán koncertu

Původně měl koncert nést název „Konečně spolu!“ a měl sloužit jako setkání Haniných přátel a kolegů z hudebního průmyslu. Bohužel, osud se postaral o to, aby se plány změnily. Hana Zagorová bohužel zemřela 26. srpna 2022, což zanechalo fanoušky i kolegy v hlubokém zármutku.

Čtěte také: Autobus najel do lidí na zastávce! Bohužel dvě mladé dívky na místě zemřeli. Další 8 osob je zraněno!

Pocta Hance Zagorové

Navzdory smutné události se organizátoři rozhodli koncert přesto uspořádat jako poctu zesnulé zpěvačce. V O2 areně se tak sešly hvězdy českého showbyznysu, aby vzdaly hold Haně Zagorové. Na pódiu se vystřídaly největší jména českého hudebního průmyslu, včetně Hany Vondráčkové, Petra Rezka, Karla Vágnera, Stanislava Hložka a Petra Kotvalda.

Výjimečné okamžiky na pódiu

Na pódiu se odehrálo několik výjimečných okamžiků, které fanoušky dojaly. Jedním z nich byla představení Markéty Konvičkové, která zazpívala duet „Setkání“. A právě zde přišlo na scénu překvapení, když se neohlášeným hostem stal Michal David, který zazpíval s Markétou Konvičkovou italskou píseň Drupiho.

View this post on Instagram

A post shared by O2 arena Praha (@o2arenapraha)

Výpadky a komplikace

Bohužel, koncert nebyl bezproblémový. Během vystoupení Moniky Absolonové došlo k nečekanému incidentu, kdy ji bílá opona trefila do hlavy. Situaci se sice podařilo vtipně zachránit, ale bylo to jasným příkladem toho, že večer nebyl úplně hladký.

Další komplikace přišly při vystoupení Štefana Margity, který se rozhodl zazpívat píseň „Neodcházej, má lásko“. Bohužel, mikrofon mu selhal a výsledek byl komický. Margita se rozhodl zpívat bez techniky, ale nakonec se podařilo mikrofon opravit.

Vzrušené publikum

Celý koncert byl poznamenán emocemi jak na pódiu, tak v publiku. Hvězdy se střídaly na scéně a zpívaly největší hity Hany Zagorové. Diváci byli dojati a emocionálně propojeni se svými oblíbenými umělci.