Tento dům vypadá z venku jako úplně obyčejný barák, kterých je okolo dalších několik stovek. Na první pohled na něm není vůbec nic zvláštního. A právě to si říkali i kupci, kteří si dům koupili. Když však ale vešli dovnitř a otevřeli dveře do chodby, dýchla na ně historická atmosféra.

Pak už mohli jen s úžasem procházet barák, jehož se stali majiteli, o kterém se zpětně dozvěděli, že do něho celých dlouhých 72 let nikdo nevkročil. Interiérové zařízení dobu je tak již historické a nové majitele opravdu překvapilo.

Překvapení uvnitř domu

Když noví majitelé poprvé vstoupili do svého domu, zjistili, že je vše v původním historickém stavu. A to včetně zařízeného interiéru. Tak jak bylo moderní mít zařízené domy dříve, jej našli zařízený i noví majitelé. Pak zjistili, že se v tomto domě bydlelo naposledy před 72 lety a důchodkyně tento dům pouze udržovala v původním stavu.

A tak není divů, že se všude nachází starožitný nábytek a další spotřebiče. I když někdy jsou starší věci mnohem účinnější a funkčnější než výrobky nové, tak je to třeba pro nové majitele velká výhoda. Dříve se všechny výrobky vyráběly tak, aby měli co nejdelší životnost. Celý tento dům je zachován v moderním stylu 50. let, čemuž odpovídá nábytek, zdi, podlahy i další dekorace.

Interiér prodaného domu

Když se zaměříte na fotky níže zjistíte, že vám interiér tohoto domu připomíná zařízení domů z historických filmů. Tato myšlenka napadne téměř každého, kdo se na fotografie interiéru podívá.

Jak bylo dříve zvykem, všechno je v jednotlivých pokojích laděné do jedné barvy. Stejnou barvu tak mají tapety na zdi, ale i nábytek a jiné doplňky zde použité. Každý pokoj je vyzdoben jinou barvou. V té době byly velmi populární tapety na zdi, které jsou i v tomto domě úplně všude.

Interiér všech pokojů je honosný, hojně zdobený sytými barvami a tapety na stěnách se ve všech místnostech pyšní svou vzorovaností. Ani vzory na tapetách jednotlivých pokojů nejsou sjednocené.

Sdílejte článek