Duet dívky s mladším bratrem dojímá každého, kdo ho slyšel

Děti s Downovým syndromem to mají v životě rozhodně náročnější než jiné děti. Svět se k nim vždy nechová hezky. Možná proto jsou to jedny z nejšťastnějších, nejvděčnějších a nejkrásnějších duší, které najdete na této zemi. Základem je pro ně milující rodina, která je celý život podporuje. Takovým případem je i Lea Kirwan, která má bratra s Downovým syndromem.

Jedinečný duet sourozenců

Lea sdílela na svém Facebooku video s malým bratrem, kde společně zpívají. Netušila, jakou odezvu video získá. Když Lea někomu řekne, že má bratra s Downovým syndromem, většina lidí rodinu lituje. Pro ni je to ale zcela běžné. Svého bratra miluje a nedokáže si bez něj představit svůj život. Je to její největší fanoušek i nejlepší přítel, který má velký vliv na to, jakým je člověkem.

Lidé v našem nejbližším okolí nás vždy formují do člověka, kterým se v dospělosti staneme. Lea se od svého bratra naučila mnoho věcí a každý den ji učí, jak být lepším člověkem. Podle ní rozhodně není důvod, aby ji nebo rodiče někdo litoval. Dokonce mají společnou zálibu, což je zpěv. Jejich duet proletěl internetem a jistě vykouzlí úsměv i na vaší tváři.

Čtěte také: Tragédie Oblíbené Herečky: Smrt Milovaného Psího Společníka

Radost malého chlapce je nakažlivá

Není nic krásnějšího, než vidět dětskou radost. Nezáleží na tom, jestli jde o dítě s Downovým syndromem nebo ne. Lea se rozhodla natočit moment, kdy hraje na kytaru a zpívá oblíbenou píseň svého bratra. Šlo o „Titanium“ od Davida Guetty a Sii. Malý bratr se k ní během zpěvu přidává a píseň si na první pohled užívá.

Od té doby Lea s bratrem natočili ještě několik videí, kde společně zpívají známé písně. Lea totiž zjistila, že lidem na internetu dokáže její malý bratr zlepšit den. Jeho čirá radost a nadšení jsou náplastí na každý špatný den. Klip má více než 700 tisíc zhlédnutí a každý den přibývají noví uživatelé, kteří objevili tyto úžasné sourozence.

Zdroj: sosialnytt.com