Dva toulaví psi? Na jednom stanovišti nalezli záchranáři dokonce třígenerační zvířecí rodinku!

Když se žena z Houstonu v Texasu vracela z práce, nestačila se divit. Na skládce mezi popelnicemi a starými matracemi, která se ukrývala hned za domy, zahlédla dva toulavé psy. Nedalo jí to a hned zavolala dobrovolníky ze záchranné stanice, aby si pro zvířata dojeli.

https://animalchannel.co/

Jaké bylo na místě překvapení, když se namísto dvou jedinců nacházela na stanovišti celá rodinka včetně psí babičky. Velký údiv vystřídala náročná akce na jejich záchranu, naštěstí se vše podařilo.

„Nesmím je tady nechat!“

Co napadlo ženu, když se unavená vracela po celodenním vypětí domů a našla toulavé pejsky? „Na pohled byli velmi přátelští, věděla jsem, že je tady nesmím nechat,“ říká žena, která se rozhodla obrátit na dobrovolníky z organizace Houston Dog Outreach Guardians, kteří pomáhají s odchytem toulavých psů a snaží se těmto zvířatům najít nový domov. Netušili, že jedním telefonátem přibyde do jejich péče tolik jedinců. V místě, na které upozornila žena, totiž žila třígenerační psí rodinka.

Čtěte také: Dezinformátorka Peterková je údajně bez domova! Žádá své fanoušky o peníze! Jde o další pokus o vylákání peněz?

Pokračování článku na další stránce