Dvě rodiny dvojčat čekají děti ve stejnou dobu!

Sestry dvojčata Brittany a Briana Dean (33) si současně vzala další dvojčata, Jeremyho a Joshuu Saliera (35). Tato velká rodina žije ve stejném domě ve Virginii. A sdílí také Instagram. Taková rodina se může zdát mnoha lidem velmi netradiční a podivná. Dívky navíc otěhotněly zhruba ve stejnou dobu a porodily s rozdílem jen několika týdnů od sebe.

https://page-interessante.com/

Velmi netradiční rodina

Obě dvojice dvojčat se seznámila na Festivalu dvojčat v roce 2020. O pouhých 6 měsíců později se oba bratři rozhodli, že své přítelkyně požádají o ruku. I tento velký krok udělala dvojčata společně. V srpnu 2021 se všichni přestěhovali do společného domova, kde stále žijí. Na společném účtu na Instagramu mluví o svém životě a své rodině. Na jejich společný život se můžete podívat na instagramovém účtu Salyerstwins.

Právě tam v roce 2022 oznámili, že jsou obě ženy těhotné. „Naše děti nebudou jen bratranci – budou to zcela geneticky identičtí sourozenci, ve skutečnosti dvojčata. Těšíme se, že se s nimi setkáme a poznáme!“ Těhotenství ve stejnou dobu těmto dvojčatům nádherně vyšlo. Obě ženy porodily jen několik týdnů od sebe, takže jsou jejich děti prakticky stejně staré.

https://page-interessante.com/

Těhotná dvojčata se dočkala dvou zdravých chlapců

Každému z dvojčat se narodil krásný a zdravý chlapeček. Ani po narození dětí se od sebe páry neodstěhovaly. Stále žijí společně a děti vychovávají hned čtyři milující rodiče. Sama Briana napsala na Instagram, že se na vychovávání dětí se sestrou těší. „Jsme velmi rády, že můžeme tuto zkušenosti prožít společně,“ říká Briana.

Sestry i bratři společně prožili všechny důležité události svých životů. Slavili spolu narozeniny, ukončení školy, zasnoubení, svatbu a nyní také první děti obou párů. Pro tuto rodinu se jedná o naprosto běžný jev a jsou velmi šťastní, že mohou žít pod jednou střechou se svými nejbližšími a vychovávat společně malé děti.

https://page-interessante.com/

Zdroj: page-interessante.com