Dvojice si utahovala z obézní nevěsty, smích je ale přešel

Svatební den je jedním z nejkrásnějších v lidském životě a pro nevěstu je zkoušení svatebních šatů velmi silným okamžikem. Každá nevěsta chce být nejkrásnější a vybrat si ty nejlepší šaty. Bohužel v dnešní době, která nám klade za vzor v podobě štíhlých a dokonale upravených modelek, jsou někteří lidé extrémně krutí k obézním osobám, ponižují je a zesměšňují. A to i v takovém okamžiku, jako je vybírání svatebních šatů.

Nevyžádaná kritika

Tento příběh se odehrál v salónu, kam si baculatá žena přišla vybrat šaty na svůj velký den. Zkoušela si různé modely, aby našla ty nejkrásnější, které jí budou dokonale sedět. Sledovali ji při tom dva další zákazníci, matka s dcerou, které v jednu chvíli začali kyprou ženu urážet a posmívat se jí. Matka se neskrývaně podivovala, že si někdo chce vzít „tak tlustou ženu“, a dcera opáčila, že „velryby se nemohou vdávat“.

https://www.webniusy.com/

Když je nevěsta slyšela, začaly jí téct slzy. Naštěstí vše slyšela i majitelka salónu, která se rozhodla zasáhnout. Okamžitě matce s dcerou sdělila, že zde nejsou vítané a musí odejít. Ty se začaly hájit, že si přišly pro šaty, které už zaplatily. Majitelka je proto bez debat nechala podepsat jeden dokument, což ženy nakonec učinily, aniž by si ho předem prohlédly. Předpokládaly totiž, že se jedná o papír potvrzující převzetí šatů.

Čtěte také: Mladá žena ve věku 21 let zemřela na rakovinu v den své svatby

Měly si papír přečíst

Když ale ženy zjistily, co na papíře stojí, začaly zuřit. Dozvěděly se totiž, že podle dokumentu odmítají převzít zboží a chtějí vrátit peníze. Dcera začala házet předměty na zem a rozbíjet výlohu. Koneckonců jí do svatby zbýval pouhý měsíc a neměla čas si vybírat nové šaty. Když se nechtěly uklidnit, pohrozila majitelka, že zavolá policii.

https://www.webniusy.com/

Kromě toho jim majitelka řekla, že nehodlá tolerovat, aby někdo podle vzhledu posuzoval ostatní. Teď byly i ony na místě nešťastnice, která toužila jen po tom, aby byla na svatbě krásná, a byla za to krutě ponížená. Ženy se nakonec musely smířit s tím, že zde nic nepořídí, a narychlo vybírat svatební šaty v jiném obchodě.

Jak majitelka později uvedla, nezastala se baculaté nevěsty jen z lítosti, ale proto, že i její dcera má nadváhu vlivem hormonální nerovnováhy. Každý člověk, bez ohledu na tělesnou stavbu, by měl ostatními přijímán takový, jaký je. Je nepřípustné urážet lidi jen proto, že jsou příliš obézní nebo naopak moc hubení.

https://www.webniusy.com/

Zdroj: webniusy.com