David Hampl
8 ledna, 2023

Je jim 100 a 102 let a právě oslavili 81. výročí svého sňatku. A to navzdory všem, kteří jim při uzavírání manželství říkali, že jim vztah dlouho nevydrží. Podle slov jejich dcery jim totiž nikdo nedával příliš velkou naději. Ron a Joyce Bondovi jsou považováni za nejstarší manželský pár ve Velké Británii. Brali se 4. ledna 1941.

https://www.newsitamea.gr/

Na manželství museli vystát frontu

Loni manželé obdrželi písemnou gratulaci od královny Alžběty k jejich velkému výročí. Ron a Joyce se vzali na Generálním matričním úřadě, který zaznamenává narození, úmrtí, sňatky i adopce. V ten den čekaly před úřadem obrovské fronty párů, kteří se chtěli sezdat ještě před tím, než byli muži vysláni na frontu.

https://www.newsitamea.gr/

Ron a Joyce se shodují, že v jejich vztahu se jednalo o lásku na první pohled. Podle jejich slov ve vztahu není žádný šéf, oba dávají i přijímají. Nikdy ovšem nečekali, že oslaví takové výročí. Oba si uvědomují, že mají obrovské štěstí, že spolu mohou být, a cítí se skvěle. Život je někdy těžký, ale vše se snaží řešit spolu a s humorem. Jeden o druhého se starají.

https://www.newsitamea.gr/

Jejich život byl plný lásky

Pár měl spolu dvě děti, dceru Eileen a syna Billa. Dnes mají tři vnoučata, šest pravnoučat a jedno prapravnouče. Ron Bond pracoval na čerpací stanici, než odešel do důchodu, zatímco jeho žena byla pokladní v supermarketu. V roce 2013 se rozhodli společně se přestěhovat do domova důchodců. Jejich dcera o nich říká, že její rodiče jsou pro ni opravdu inspirativní pár. Každý se od nich vždy dostal vřelého přijetí a spousty lásky, každého přijímali s otevřenou náručí.

https://www.newsitamea.gr/

Na dětství má hezké vzpomínky, ačkoliv do pohádkového příběhu mělo daleko. Ron prý celý život tvrdě dřel, aby uživil rodinu, zatímco Joyce se starala o to, aby byl dům vždy čistý a uklizený. Kdokoliv, kdo s nimi strávil nějaký čas, musí potvrdit, že se hluboce milují a starají se jeden o druhého, a to i po tolika letech manželství.

Zdroj: newsitamea.gr

Sdílejte článek