Emma Smetana oslavila 36 narozeniny se svou rodinou na Bali! Odpočinek, ale i tvrdý tréning!

Emma Smetana, talentovaná moderátorka a hudebnice, strávila několik týdnů na Bali spolu se svým partnerem Jordanem Hajem a svými dcerami Arielkou a Lennonkou. Během svého pobytu na tomto exotickém místě si nejen užívala dovolenou, ale také tvrdě pracovala na své postavě. Emma se nebojí ukázat své výsledky, a tak se předvedla ve svých nových bikinách, které jí skvěle sluší.

View this post on Instagram

A post shared by Emma Smetana (@emmasmetana_music)

Pravidelná návštěva posilovny a aktivní životní styl

Emma Smetana je známá svou energií a nadšením pro zdravý životní styl. Během svého pobytu na Bali se nechala inspirovat místní atmosférou a začala pravidelně navštěvovat posilovnu. Věnovala se různým fyzicky náročným aktivitám, jako je surfování, a také se účastnila lekcí v místním fitku. Díky těmto aktivitám se jí podařilo posílit svou postavu a získat pevné svaly.

Čtěte také: Tajemství oddané učitelky bylo odhaleno po její smrti!

Moje milovaná posilovna. Děkuji, že mě učíš každodennímu cvičení. Také děkuji, že jsem si to oblíbila,“ uvedla Emma na svém Instagramu.

Motivace a cíle

Emma Smetana je neustále motivována k tomu, aby dosáhla svých cílů a neustále se zlepšovala. Při svém pobytu na Bali měla možnost poznat nové tréninkové metody a naučila se nové cviky. Tyto nové dovednosti ji motivují k dalším výzvám a pomáhají jí dosahovat lepších výsledků. Jejím cílem je mít zdravé a silné tělo, které jí umožní plnit všechny její profesionální i osobní cíle.

View this post on Instagram

A post shared by Emma Smetana (@emmasmetana_music)

Podpora a inspirace od partnera

Jordan Haj, partner Emmy Smetany, je také aktivním zastáncem zdravého životního stylu. Společně se podporují a inspirují k dosahování svých cílů. Jordan je také pravidelným návštěvníkem posilovny a společně se snaží o to, aby jejich rodina byla zdravá a fit. Jejich vzájemná podpora je klíčem k úspěchu a jejich společným výsledkům.

Návrat do Česka a další plány

I když se Emma Smetana na Bali bavila a pracovala na své postavě, brzy se s rodinou vrátí zpět do Česka kvůli pracovním povinnostem a koncertům, které je čekají. Jejich dovolená na Bali byla úspěšná nejen z hlediska relaxace a zábavy, ale také z hlediska dosažení nových cílů a zlepšení fyzické kondice. Emma se těší na další výzvy a příležitosti, které ji čekají.

Oslava narozenin

Během pobytu na Bali měla Emma také příležitost oslavit své šestatřicáté narozeniny. Vzhledem k tomu, že Emma je velmi aktivní a žije zdravým životním stylem, se cítí dobře ve své kůži a je vděčná za všechny příležitosti, které jí život přináší.

Nejsem si úplně jistá, jak na sobě tento věk pociťuji. Hádám, že jsem prostě vděčná, nemám pocit, že bych nějak promarnila svůj čas. Přesto vnímám jako správnou volbu, že to chce v roce 2024 trochu zpomalit,“ řekla Emma ke svému výročí.

Fotografie z Bali

Emma Smetana se ráda dělí se svými fanoušky na sociálních sítích o své dojmy a zážitky z pobytu na Bali. Na svém Instagramu sdílela několik fotografií, na kterých se můžeme podívat na krásnou přírodu, pláže a také na její pohodu a spokojenost. Tyto fotografie dokazují, že Emma si svůj pobyt na Bali opravdu užívala a získala z něj mnoho energie a inspirace.