Exmanželka pečuje o bývalého manžela po hrozné autonehodě

Život některým lidem přináší mnohem větší výzvy než jiným. Pro Kristen a Brandona Smithe měl život pořádnou výzvu. Jejich životy se změnily během jediného okamžiku. Brandon měl v roce 2008 vážnou nehodu. Srazilo ho nákladní auto a utrpěl traumatické poranění mozku. Potom se jejich životy otočily vzhůru nohama.

sv.stories.newsner.com

Po nehodě muž zůstal dvě měsíce v kómatu

Brandon se následující dva měsíce pohyboval mezi životem a smrtí. Jeho lékař řekl Kristen, že její muž bude úplně jiný, jestli se vůbec probudí. Po dvou měsících se probudil, ale už to nebyl on. Potřeboval nepřetržitou péči, a proto se přestěhoval do pečovatelského domu v Texasu.

„Každé ráno jsem se probudila a zasáhl mě vlak smutku. Byl moje spřízněná duše, můj nejlepší přítel. Truchlila jsem nad živým člověkem a bylo to velmi komplikované a izolující,“ řekla Kristen v rozhovoru pro Today. Proto se rozhodla pro vážné rozhodnutí.

Čtěte také: Řidič FedExu zachránil život malého dítěte při autonehodě

@followmetothemouse

There is no way to share our story in a minute. There were years of heartbreak and struggle that are a part of our story. But this is a quick clip of the last 15 years💚 #tbisurvivor #storytime #storytelling #caregiversoftiktok #tbiwife

♬ Ambient-style emotional piano – MoppySound

Manželka se rozhodla pro rozvod

Kristen vždy chtěla založit rodinu, ale to teď již nebylo možné. Kristen se rozhodla, že mu vždy bude po boku a bude se o něj starat. Zároveň požádala žádost o rozvod. Tím se stal součástí její nové rodiny. Hodně lidí si myslelo, že ho úplně opustí. To se ale nikdy nestalo. Pro Kristen a její rodinu je nyní Brandon jako její bratr, který jednoduše patří do rodiny. Pravidelně ho navštěvují a také ho s sebou berou do restaurací. Svůj život si bez něj totiž Kristen nedokáže představit.

Poté se znovu vdala, ale o svého exmanžela stále pečuje

V roce 2015 se Kristen znovu provdala za nového manžela Jamese. Mají spolu tři děti a jsou velmi šťastní. James velmi dobře věděl o Brandonovi a nevadilo mu to. Bere ho jako součást rodiny a pravidelně ho s manželkou a dětmi navštěvuje. Jsou si velmi blízcí a James dokonce i ve svatebním slibu slíbil, že se Brandona bude vždy starat. Děti Brandona také zbožňují a vždy se na něj těší.

Zdroj: sv.stories.newsner.com