Expartnerka Moderátora TV Nova Martina Pouvy se probudila z komatu! Svůj život si vybojovala tvrdí!

V tomto článku se podíváme na silný příběh Petry Friedlové, expartnerky Martina Pouvy, která se po probuzení z kómatu rozhodla bojovat o svůj život. Friedlová, známá modelka, se ocitla ve vážném stavu v nemocnici, kde lékaři tvrdili, že její šance na přežití jsou pouze 20 procent. Přesto se však rozhodla nevzdávat a bojovat o svůj život.

View this post on Instagram

A post shared by Martin Pouva (@martinpouva)

Začátek vztahu

Petra Friedlová a Martin Pouva se seznámili před několika lety a jejich vztah je proslavil. Ačkoliv se před pár lety rozešli, stále zůstali v kontaktu a neustále spolu komunikovali.

Čtěte také: Máte v životě svého anděla strážného? Prozradí to vaše dlaně

Boj o život

Na začátku roku se Petra ocitla ve vážném stavu v nemocnici. Diagnóza lékařů ukázala, že trpí akutním zánětem ledvin spojeným se zápalem plic. Později došlo k zástavě srdce a Petra musela být uvedena do umělého spánku.

Po probuzení z kómatu Petra začala tvrdě pracovat na své rekonvalescenci. Musela se znovu naučit chodit a čelila mnoha výzvám. Byla však odhodlaná a nevzdávala se. Snažila se zlepšit kvalitu svého života po tom, co prožila.

Návrat do normálního života

Petra se postupně vzpamatovávala a začala znovu žít svůj život. Konečně je šťastná, že může sama dýchat bez přístrojů. S velkou radostí sdílela svůj pokrok se svými fanoušky, kteří jí v tomto těžkém období poskytovali podporu. Napsala:

Jsem zpátky. Děkuji, že vám můj život nebyl lhostejný… Tak moc jsem chtěla zase sama dýchat bez pomoci. A hlavně chodit. Dokázala jsem to. Vybojovala jsem si svůj život.

Inspirace pro ostatní

Příběh Petry Friedlové je inspirací pro všechny, kteří se potýkají s obtížemi ve svém životě. Je důkazem toho, že i přes těžkosti a bezvýchodně vypadající situaci je možné se vzchopit a bojovat. Petra se nevzdala a proti všem předpokladům se vrátila zpět do života.

Zdroj: Zivot.org