Fenka dobrmana si adoptovala malé kotě bez maminky

Kotě bylo úplně samo a bylo potřeba, aby se o něj někdo velmi brzy postaral. Malý sirotek se naštěstí dostal k fence jménem Ruby, která právě porodila vlastní štěňata. Ve svých 4,5 letech neváhala a přijala malého kočičího sirotka za vlastní mládě. Příběh této fenky se velmi rychle rozšířil po internetu, protože se o něj její majitelka samozřejmě podělila na sociálních sítích.

Opuštěné kotě na staveništi

Brittany Callan objevila malé kotě na staveništi, kde pracuje její manžel. Snažila se najít jeho matku, ale bohužel žádné další zvíře tam nenašla. Kotě vypadalo naprosto opuštěné. Brittany nemohla kotě nechat venku opuštěné, a proto si ho vzala domů. Kotě potřebovalo dobrou péči, teplo, pití a dobré jídlo. Bylo velmi malé, takže o něj měla velký strach.

Kotě přinesla domů a představila ho své fence Ruby. Fenka měla právě svá štěňata a možná to udělaly hormony nebo se právě aktivovaly její mateřské buňky. Rozhodla se totiž, že malé kotě adoptuje a přijme ho za vlastní. U takto velkého psa to rozhodně není nic běžného, ale od Ruby to působilo jako naprosto automatický tah.

Kotě získalo úžasný domov

Ruby se postarala, aby bylo kotě v bezpečí a dostalo péči, kterou si zaslouží. Ruby má doopravdy velké srdce a je úžasnou matkou nejen pro svá štěňata, ale také pro toho opuštěné kotě. Kotě dostalo jméno Ramblin Rose a v současnosti se mu daří skvěle. Rozmazluje ho celá rodina a Ruby je stále nadšená, že má toto malé miminko ve své blízkosti.

Mnoho lidí si myslí, že dobrmani jsou tvrdí psi, kteří mají sklon k agresivitě. Tento příběh nám ukazuje, že to není pravda. Stejně jako jiná plemena, také dobrmani mají velká srdce a dokáží podat pomocnou tlapku v případě nutnosti. Nikdy bychom neměli mít předsudky o určitých plemenech psů. Všichni jsou úžasní a přesně takoví, jak je jejich majitelé vychovali.

Zdroj: se.laowl.com