Fotka malého chlapečka pobavila celý internet!

Jednovaječná dvojčata jsou fascinující záležitostí pro každého vědce a lékaře. Pravdou je, že jsou fascinující také pro jejich rodiny. Hlavně pro malé děti představují naprostou záhadu. Nemohou totiž pochopit, jak mohou dva lidé vypadat úplně stejně. A nejlepší je to ve chvíli, kdy se s oběma setkají poprvé ve stejnou chvíli. A přesně to se stalo tomuto chlapci!

Vtipné fotky

Na sociálních sítích se objevily fotografie dvou starších mužů a jednoho batolete. Chlapce drží v náručí jeho milovaný dědeček. Rodinu ale napadlo, že se musí setkat také s jeho bratrem, který je zároveň jeho jednovaječným dvojčetem. To chlapec rozhodně nečekal. Najednou vedle něj stál dvojník jeho dědečka. Výraz na jeho tváři mluví za vše.

Pixabay

Nejdříve se dívá na dvojníka, potom na svého dědečka. Na samotném výrazu chlapečka je vidět, že vůbec netuší, co se děje. Právě jeho reakce pobavila tisíce lidí z celého světa. Když rodina fotografii zveřejnila, stala se ihned virálním příspěvkem. Není se čemu divit, protože jeho výraz je vážně vtipný. Je vidět, že něco takového nečekal.

Čtěte také: Žena, prohlášená za mrtvou, ožila při vlastním pohřbu. Příběh, který vzbudil světovou pozornost.

Děti mají vždy zajímavou reakci na jednovaječná dvojčata

Mnoho rodičů nebo prarodičů fotografuje a fotí své děti (nebo vnoučata), když se setkají s jednovaječným dvojčetem člena jejich rodiny. Nezáleží na tom, jestli jde o dědečka, tatínka nebo maminku. Dvojčata jsou jednoduše něco, na co si musí malé děti hodně zvykat. Nejlepší jsou momenty, kdy nepoznají tu správnou osobu.

somzena.sk

Všechny děti se po nějaké době naučí rozeznat svého rodiče nebo prarodiče od jeho dvojčete. První setkání ale mohou být velmi zábavná, protože děti najednou vidí dvojníka jejich milovaného člena rodiny. A pokud mají i stejnou barvu vlasů, brýle nebo jiné prvky na těle, je to pro ně ještě zajímavější a více matoucí. Máte v rodině také dvojče, které jste se rozhodli zmást svým sourozencem?

Zdroj: somzena.sk