Francouzský herec prohlásil, že ze světa odejde bez výčitek

Máte rádi francouzské filmy? Jistě jste někdy viděli filmy, jako Asterix a Olympijské hry, Zorro nebo Černý Tulipán. To je jen zlomek z úspěšné kariéry francouzského herce Alaina Delona. Díky svému talentu i vzhledu se stal jedním z nejslavnějších herců Francie. Znají ho ale lidé po celém světě. Nyní šokoval svým rozhovorem s magazínem Paris Match.

V 87 letech již nemá důvod k životu

Rozhovor proběhl, když bylo herci 82 let. „Život mi už nemá co nabídnout. Všechno jsem se naučil, všechno jsem viděl, ale především tuto dobu nenávidím, odcházím,“ řekl Delon v rozhovoru. Tento rozhovor se konal k výročí 60 let jeho kariéry. Celý rozhovor byl velmi depresivní a výroky známého herce mnoho lidí přivedly do rozpaků.

Byznys plný lží, kde se jen počítají peníze

„Jsou bytosti, které nenávidím, všechno je lež, všechno je překroucené, není tam žádný respekt, nejsou tam žádná slova, počítají se jen peníze. Vím, že z tohoto světa odejdu bez výčitek,“ prohlásil herec v rozhovoru. Zmínil ale nejen o filmovém průmyslu, ale také o ženách svého života, přátelích nebo vztahu s rodinou. Bohužel nic z toho neoplývalo přílišnou pozitivitou.

Čtěte také: Kočky, které si neuvědomují, jak jsou obrovské

Nikdy nenašel svou spřízněnou duši

Delon podle svých slov nikdy nenašel tu jednu ženu, se kterou by strávil celý život. Kandidátek údajně bylo asi deset, ale žádná z nich se nehodí pro zakončení jeho života. „Mohl bych si vzít ženu, kdyby byla připravena mě doprovázet až do konce,“ zněl tajemný dodatek herce. V mládí vedl velmi divoký život a neustále ho obklopovaly krásné ženy. Bohužel si nedokázal najít svou vyvolenou.

Poslední film jeho kariéry

„O takové kariéře jsem nesnil, prostě to přišlo. Nebyl jsem vystřižený jako Alain Delon, měl jsem zemřít už dávno, tomu se říká osud,“ dodal v rozhovoru. Závěr života tohoto jedinečného herce se nese v temném duchu. Podle svých slov bude film Patrice Lecondeho, ve kterém bude hrát s Juliette Binoche, jeho posledním v kariéře.

Zdroj: newsitamea.gr