Frontmen skupiny Scooter H.P. Baxxter se potřetí oženil. Jeho nastávající je o 37 let mladší studentka!

Hudební scéna je plná fascinujících příběhů, ale málokterý může konkurovat životní dráze legendárního frontmana skupiny Scooter, H.P. Baxxtera. Tento charismatický zpěvák právě prožívá jednu ze svých nejradostnějších životních kapitol – potřetí se oženil, a to s téměř o čtyři desetiletí mladší studentkou Sarou Bakhsh. Jejich romantický obřad na idylickém německém ostrově Sylt dojal fanoušky po celém světě.

View this post on Instagram

A post shared by H.P. Baxxter (@hpbaxxterofficial)

Třetí svatba legendárního německého zpěváka

Když se řekne jméno H.P. Baxxter, většině lidí se vybaví nezaměnitelný hlas a charisma frontmana skupiny Scooter, jedné z nejúspěšnějších taneční kapel v Evropě. Tento 60letý umělec ale není známý jen díky své hudební kariéře – jeho osobní život je stejně pozoruhodný a plný překvapení.

Čtěte také: Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová přivítala druhého syna!

Nedávno se Baxxter podruhé rozvedl a nyní překvapil fanoušky další radostnou novinkou – vzal si za ženu třiadvacetiletou studentku Saru Bakhsh. Krásný obřad se odehrál v komunitě evangelické církve svatého Severina v Keitumu na ostrově Sylt, který si pár oblíbil pro jeho „okouzlující a téměř mystickou atmosféru“.

Baxxter na sobě měl při obřadu slušivé sako, džíny a ležérní tenisky, zatímco jeho nevěsta zářila v krátkých šatech od hamburské návrhářky Elly Deck a doplnila je kabelkou Chanel. Celá událost byla držena v přísném utajení a zúčastnili se jí pouze ti nejbližší.

View this post on Instagram

A post shared by H.P. Baxxter (@hpbaxxterofficial)

Láska bez ohledu na věkový rozdíl

Věkový rozdíl 37 let mezi Baxterem a jeho novou manželkou by mohl pro mnohé představovat překážku, ale pro tento pár je to očividně nepodstatné. „Byl to skvělý obřad, matrikářka nám řekla dojemná slova a počasí nám také přálo,“ sdělil nadšený Baxxter německému deníku Bild.

Jejich vztah začal na jaře minulého roku a nyní vyvrcholil svatbou, o které Baxxter romanticky informoval své fanoušky na sociálních sítích. „Právě jsme se vzali,“ napsal pod fotografii s novomanželkou.

Pro Baxxtera je to již třetí manželství, což jen dokazuje, že v oblasti lásky je nezkrotným romantikem, který se nebojí riskovat a jít za štěstím, i když tomu okolí možná ne vždy rozumí. Jeho odhodlání a schopnost milovat beze strachu z odsouzení jsou obdivuhodné.

Scooter – fenomén taneční hudby

Ačkoliv je Baxxter v posledních týdnech středem pozornosti díky své osobní situaci, nelze opomenout jeho obrovský hudební odkaz. Jako frontman skupiny Scooter se zapsal nesmazatelně do dějin taneční hudby.

Scooter vznikl v roce 1993 a od té doby patří k nejúspěšnějším a nejpopulárnějším tanečním kapelám v Evropě. Jejich energické a chytlavé hity jako „Hyper Hyper“, „How Much is the Fish?“ nebo „The Logical Song“ znají fanoušci po celém světě.

Baxxter, jehož pravé jméno je Hans-Peter Geerdes, je duší a hnací silou celé formace. Svým nezaměnitelným hlasem, charismatickým scénickým projevem a schopností vytvářet melodie, které vám uvíznou v hlavě, se zapsal do srdcí milionů lidí.

Ocenění a úspěchy Scooteru

Za svou téměř třicetiletou kariéru si Scooter vysloužili řadu významných ocenění a úspěchů. Patří mezi ně například:

  • Více než 30 milionů prodaných alb po celém světě
  • Několik platinových a diamantových desek
  • Řada top 10 hitů v evropských hudebních žebříčcích
  • Vystoupení na nejprestižnějších festivalech, jako je Tomorrowland nebo Creamfields
  • Ocenění World Music Award pro nejprodávanější taneční/elektronickou skupinu

Úspěch Scooteru se však neměří jen těmito čísly. Jejich hudba je fenoménem, který dokáže roztančit davy po celém světě a vyvolat euforii na každém koncertě. To je odkaz, který H.P. Baxxter a jeho spoluhráči vybudovali za dlouhá léta tvrdé práce.

Soukromí Baxxtera a jeho nová láska

Navzdory své obrovské slávě si Baxxter dokázal uchovat soukromý osobní život. Až do nedávna o něm kolovalo jen málo informací, ale jeho třetí svatba s téměř o 40 let mladší Sarou Bakhsh upoutala pozornost médií a fanoušků.

Je zřejmé, že Baxxter našel v Saře životní partnerku, se kterou sdílí nejen hluboké emocionální pouto, ale i společné zájmy a životní filosofii. Jejich manželství je důkazem, že láska dokáže překonat veškeré společenské konvence a předsudky.

Baxtův osobní život plný zvratů

Ačkoliv se Baxxter nyní jeví jako šťastný muž, jeho osobní život nebyl vždy tak idylický. Již dvakrát se rozvedl.

První manželství s Giselou Becker vydrželo 17 let, než se pár v roce 2001 rozešel. O pět let později si Baxxter vzal svou druhou ženu, Simone Fiedlerovou, se kterou se rozvedl v roce 2017.

Tyto zkušenosti ho ale neodradily od hledání pravé lásky. Naopak, zdá se, že ho posílily v odhodlání jít za svým štěstím, ať už to okolí chápe, nebo ne. A nyní se mu to očividně vyplácí.

Zdroj: eXtra.cz