Gabriela Lašková se podělila o radost z nového těhotenství, ale i o zklamání, když o miminko přišla!

V tomto článku se zaměříme na silný a dojemný příběh moderátorky Gabriely Laškové, která se svěřila se svou zkušeností se ztrátou dítěte. Gabriela Lašková a její manžel Filip Lašek očekávají narození svého třetího potomka, avšak pro Laškovou to bude již čtvrté těhotenství. Na sociálních sítích se Gabriela podělila o svůj příběh, jak při druhém těhotenství přišla o své dítě. I přes bolestnou ztrátu se Gabriela rozhodla zůstat silná a sdílet svůj příběh, aby pomohla ostatním, kteří procházejí podobným zklamáním.

View this post on Instagram

A post shared by Gabriela Lašková (@gabrielalaskovaofficial)

Předtucha a bolest ztráty

Gabriela Lašková se o svém těhotenství podělila na Instagramu. Přiznala, že když byla podruhé těhotná, o miminko bohužel přišla. Bylo to pro ni velmi těžké období, plné smutku a otázek. Gabriela se ptala sama sebe, co udělala špatně a proč se stala tato tragédie. Když se obrátila na své okolí, slyšela, že to tak možná mělo být a že ještě nebylo správným časem pro miminko. Gabriela však prožívala bolest a ztrátu, která pro ni byla velmi reálná.

Čtěte také: Jedna fotografie zachránila život nebohého psa

View this post on Instagram

A post shared by Gabriela Lašková (@gabrielalaskovaofficial)

Silná odhodlanost pokračovat

I přes ztrátu svého dítěte se Gabriela rozhodla nevzdávat se a pokusit se znovu otěhotnět. Byla však plná obav a strachu z další ztráty. Rozhodla se své třetí těhotenství sdílet s veřejností, aby ukázala, že i přes nelehkou minulost je možné najít sílu a radost v dalším těhotenství. Přiznala, že se bojí, ale soustředí se na pozitivní myšlení a věří, že všechno dopadne dobře.

View this post on Instagram

A post shared by Gabriela Lašková (@gabrielalaskovaofficial)

Podpora okolí

Setkala se s podporou a pochopením nejen od svého okolí. Její manžel Filip jí byl oporou a společně se radují z příchodu jejich třetího potomka. Gabriela se rozhodla překonat své obavy a sdílet svůj příběh, aby pomohla ostatním ženám, které procházejí ztrátou dítěte. Její odhodlání a síla jsou příkladem toho, jak se s takovou bolestí vyrovnat a najít radost v budoucnosti. Nečekali, že to půjde tak rychle. Zpočátku byli plní obav a strachu, ale nakonec se jim jejich přání splnilo.

Zdroj: iDNES.cz