Herec Gérard Depardieu způsobil další skandál! V Římě brutálně napadl osmdesáliletého fotografa, jemuž se v Itálii přezdívá král paparazzi!

Gérard Depardieu, legendární francouzský herec, se nedávno opět dostal do centra pozornosti médií kvůli svému bouřlivému chování na ulicích Říma. Podle svědků měl Depardieu fyzicky napadnout známého fotografa paparazzi, který se ho snažil vyfotografovat. Tento incident vyvolal vlnu reakcí a pozdvižení v celém showbyznysu.

Událost v Římě

K incidentu došlo, když se Depardieu procházel ulicemi Říma. Byl doprovázený českou, kterou zahraniční média označují jako herečku a producentku Magdu Vavrušovou. Podle očitých svědků se Depardieu cítil obtěžovaný neustálým fotografováním a rozhodl se zakročit. Údajně se fyzicky střetl s jedním s fotografem Rinem Barillarim, jemuž se v Itálii přezdívá král paparazzi.

Tajně jsem ho fotil s krásnou dívkou, všimla si mě a hodili po mně trochu ledu, což je u slavných normální věc, kterou dělají často. Nikdy bych ale nečekal, co se stane pak. Přišla ke mně a poslala mě do pr… a pak dorazil on,“ popsal situaci téměř osmdesátiletý Barillari.

Čtěte také: Zákulisí natáčení Smyslu pro tumor: Alžběta Malá a Filip Březina o intimních scénách!

Podle něj dostal od Depardieva tři rány do obličeje. Nakonec skončil v nemocnici!

Facebook

Reakce médií a veřejnosti

Zpráva o Departieově násilném chování se okamžitě rozšířila sociálními sítěmi a médii po celém světě. Mnozí fanoušci i kritici herce odsoudili jeho chování a označili ho za nepřijatelné. Někteří se však zastali Departieua a tvrdili, že si herec zasloužil soukromí a ochranu před neustálým obtěžováním paparazzi.

Sám Depardieu se k incidentu zatím nevyjádřil. Jeho zástupci pouze potvrdili, že k fyzickému střetu došlo, ale odmítli poskytnout další podrobnosti. Herec je známý svou bouřlivou povahou a občasnými konflikty s médii a fotografy, což pravděpodobně přispělo k eskalaci situace v Římě.

Dopad na kariéru

Otázkou zůstává, jaký dopad bude mít tento skandál na Departieovu kariéru. V minulosti se již několikrát dostal do problémů kvůli svému chování, ale vždy se z toho dokázal „vykroutit“. Nicméně, v dnešní době, kdy je veřejnost citlivější na takové incidenty, by to mohlo mít pro herce vážnější následky.

Zdroj: Super.cz