Ivana Christová, Monika Žídková a Terezie Dobrovolná, první nejslavnější výherkyně Miss ČR. Co jim výhra přinesla a jak dnes vypadají?

Po 35 letech od prvního ročníku Miss Československo je zajímavé se podívat, jak vypadají a jaké mají životní osudy některé z nejslavnějších královen krásy. Ivana Christová, Monika Žídková a Terezie Dobrovolná se staly ikonami českého krásy a jejich příběhy jsou plné úspěchu a inspirace. Podívejme se blíže na jejich životy a kariéru po soutěži Miss ČR.

Ivana Christová: Odvaha a podpora rodiny

Ivana Christová, první vítězka soutěže Miss Československo v roce 1989, si odvahu a sebevědomí, které jí soutěž přinesla, cení dodnes. Po soutěži se rozhodla odletět do Ameriky, kde pracovala jako modelka. Korunku si vzala s sebou, ale nakonec ji uložila do kontejneru a už se pro ni nikdy nevrátila. Místo toho se rozhodla věnovat podnikání v kosmetice a osobnímu rozvoji žen. Ivana se pyšní tím, že jí vždy stála po boku její maminka a podporovala ji ve všech jejích snahách.

Monika Žídková: Od Miss ČR po podnikání a politiku

Monika Žídková, vítězka Miss České republiky v roce 1995 a Miss Europe 1995, se rozhodla využít svou popularitu a krásu k podnikání v kosmetickém průmyslu. Spolu se svým manželem Petrem Brzeskou vlastní několik kosmetických salonů. Monika také získala politické angažmá a několik let byla starostkou obce Kravaře v Horním Slezsku. Její životní příběh je dokonalým příkladem toho, jak se díky soutěži Miss ČR dá otevřít mnoho dveří.

Terezie Dobrovolná: Rodina a osobní rozvoj

Terezie Dobrovolná, Miss ČR 1997, se po soutěži věnovala rodině a výchově svých tří dcer. Společně se svým partnerem, miliardářem Davidem Beranem, má rozlehlou rodinou vilu s bazénem, vířivkou a posilovnou. Terezie se rozhodla vrátit ke studiu psychologie a věnuje se koučování a muzikoterapii. Nyní je pro ni čas věnovat se sobě a nastartovat svou kariéru.