Jablečný ocet není jen dochucovadlo. Podpoří i zdraví nebo krásu

Pro zdraví a krásné tělo jsme dnes schopni udělat všechno možné i nemožné. Často se v lékárnách snažíme najít něco, co by nám prospělo a posílilo naše zdraví. Navštěvujeme lékaře na preventivní prohlídky, nebo když máme s něčím problém. Přitom zapomínáme na to úplně nejzákladnější věc. A tou je to, že pro zdraví jsou nejdůležitější správné stravovací návyky a pravidelný pohyb. Proč raději místo hašení požáru, když už je pozdě, neuděláme něco pro to, abychom se problémům vyhnuli?

Volte prevenci místo léčby

Je lepší zdravotním problémům zcela předejít. Víme o jedné přírodní metodě, která je přesně pro vás. Nejde o žádné drahé přípravky z lékárny, ani nezdravé chemikálie. Je to čistě naturální produkt. O čem že mluvíme? O jablečném octu! Posílí vaše zdraví a udělá divy pro váš zevnějšek. Máme pro vás recept, jak si ho vyrobit doma. Budete tak mít jistotu, že je opravdu 100 % přírodní a není v něm přidaného nic špatného. Budete potřebovat:

  • 1 kg jablek
  • minerální vodu
  • 3 lžíce xylitolu (sladidlo)

Jak vyrobit jablečný ocet

Pečlivě omyjte jablka a nakrájejte je. Rozhodně je neloupejte. Dejte je do zavařovací sklenice, přidejte sladidlo xylitol a zalejte vodou. Řádně zavřete zavařovací sklenici. Víko přikryjte kusem látky a tu zajistěte gumičkou. Připravenou směs dejte na temné místo, kde by se teplota měla pohybovat okolo 15-26 stupni Celsia. Sklenici zde nechejte po dobu pěti až šesti týdnů. Po uplynutí stanovené doby sklenici otevřete a vyjměte jablka. Nalejte tekutinu do lahve a nechte ji tři dny odstát.

Čtěte také: Co s vámi může udělat kolíček na uchu?

Na co je jablečný ocet dobrý?

Detoxikuje tělo a poradí si s mnohými žaludečními problémy. Bojuje proti uloženým tukům, pokud ho budete v malém množství konzumovat pravidelně, budete rychleji ubývat na váze, jelikož štěpí tuky. Posiluje i vlasy a nehty. Vyzkoušejte ho ještě dnes.