David Hampl
14 dubna, 2022
, ,

Vyrobte si vlastní léky na bolavá záda nebo klouby. Stačí svařit bobkové listy s hřebíčkem a získáte směs, která zmírní bolesti. Čaj z bobkového listu nebo hřebíčku pomůže nejen na tyto zdravotní problémy. Recept je velmi jednoduchý, protože budete potřebovat pouze dvě suroviny, které svaříte dohromady. Zkuste tento recept ještě dnes!

Bobkový list je v kombinaci s hřebíčkem ideálním lékem

Donedávna možná spoustu lidí nevědělo, že si od bolestí mohou pomoci bobkovým listem a hřebíčkem. Je to kombinace, která pomůže ulevit bolavému tělu, kloubům i svalům. Po náročném dni tak bude rozhodně vhodné naložit se do koupele s tímto nálevem, protože se dokonale uvolníte a odpočinete si na další náročný den. Bolavá páteř nebo klouby sice nejsou velká zdravotní komplikace, je to ale nepříjemné.

Proč si na bolesti kloubů stěžujeme tak často? Je to velmi jednoduché. Trápíme se hlavně kvůli tomu, že nevíme, jak správně sedět u stolu nebo jak chodit či je stát. Mnoho lidí nemá správný postoj, a tím pádem mohou trpět bolestmi i dlouhodobě. Na bolesti kloubů i svalů trpí nejen muži, ale také ženy. Není to pouze věkem a sedavým zaměstnáním, vliv na to může mít i naše strava.

https://www.siwawkuchni.pl/

Jak si vyrobit nálev na bolavé klouby a záda?

Co budete potřebovat na výrobu skvělého čaje, který pomůže při bolestech zad nebo kloubů? Stačí dva sušené bobkové listy, tři hřebíčky a 300 ml vody. Bobkové listy dejte do hrnce, zalijte vodou a vařte pět minut od té doby, co se voda začne vařit. Sundejte z ohně a přidejte hřebíček, poté přikryjte pokličkou a nechte louhovat 15 minut. Přefiltrujte a můžete pít.

https://www.siwawkuchni.pl/

Tento nálev můžete pít dvakrát denně po dobu deseti dnů, pak je potřeba s pitím přestat, protože si organismus musí odpočinout. O záda a klouby ale můžete pečovat různými způsoby. Pravidelně cvičte, posilujte břišní svaly, správné držení těla byste měli udržovat po celý den. Pokud pracujete u počítače, pravidelně se procházejte a protáhněte se.

Zdroj: siwawkuchni.pl

Sdílejte článek