Jak se zbavit bolesti během 5 minut?

Bolest hlavy nebo migrénu zažívá mnoho lidí téměř každý den. Nezáleží na tom, jestli k vám přijde jen jednou za čas nebo pravidelně. Každý potřebuje znát triky, jak se jí zbavit. Bolesti hlavy mohou způsobit stres, deprese, úzkosti i poruchy spánku. Hodně lidí na to bere aspirin, ibuprofen nebo jiné léky, ale nemusíte si je vůbec brát (nebo ne příliš často). Mnohem bezpečnější alternativou je použití bodů na obličeji, které můžete stisknout a zmírnit své bolesti.

Sinusitida

Sedněte si v klidu a soustřeďte se na svůj obličej. Stiskněte body na čele, pod očima a na obočí. Stiskněte tyto body a po dobu jedné minuty je jemně masírujte. Tímto způsobem si můžete velmi rychle a snadno pomoci od bolesti hlavy, která je způsobena zrakovým stresem. Tato bolest je velmi častá při stresu. Odstraňte tuto bolest a užijte si bezstarostné dny plné nerušeného spánku. Tohle bohužel není jediný druh bolesti hlavy, který vás může potkat.

zinoti.lt

Migréna

Při migréně je velmi důležité jednat rychle a odstranit ji ze svého života. Jinak se můžete těšit na velmi nepříjemný život. Při tomto problému je nutné stisknout body na čele a ve středu hlavy. Jestli chcete dosáhnout ještě lepších výsledků, měli byste použít palce k silnějšímu tlaku v této oblasti. Oblast jemně masírujte, abyste se zbavili intenzivní bolesti hlavy v této oblasti. Tohle je mnohem lepší než nějaké léky. Uvidíte, že bolest bude pryč během chvilky.

Čtěte také: Odvar z oregana a citronu posílí vaši imunitu

Bolest krční páteře

Bolesti hlavy se často objevují také proto, že máte zablokovanou krční páteř. Z tohoto důvodu se také objevují velmi často. Zatlačte na střed zadní části krku a velmi jemně masírujte prsty po dobu dvou minut. Tímto způsobem se můžete zbavit nejen bolestí hlavy, ale také únavy čí, bolesti krku, závratí, bolesti uší nebo krvácení z nosu. Jestli máte někdy s těmito zdravotními potížemi zkušenosti, zkuste si masírovat krční páteř. Ihned se vám uleví a budete se cítit lépe.

zinoti.lt

Bolest kolem očí

Bolest hlavy se nemusí nacházet jen na čele nebo v oblasti, kde máte vlasy. Velmi často se objevují také kolem očí. V dnešní době je hodně namáháme pohledem do počítače nebo telefonu. Proto se jednou za čas mohou objevit. A objeví se také v případě, že máte ucpané dutiny kvůli rýmě. Stiskněte si body na obočí a jemně si ho masírujte. Po chvilce se bolest a tlak kolem očí uvolní. Není nic lepšího, než si užít každý den bez bolesti. A s jemnou masáží bodů na obličeji toho dosáhnete.

Tenzní bolest hlavy

Stiskněte bod uprostřed mezi palcem a prstem po dobu pěti vteřin. Opakujte stejný krok i na druhé straně. Potom si jemně masírujte ramena. Pomůže vám to zmírnit nejen bolesti hlavy, ale také bolest zubů, krku, ramen a dokonce to pomůže uvolnit zácpu. Je to možná zvláštní, ale tlakové body na obličeji vám pomohou s mnoha zdravotními problémy. Nezáleží na tom, jestli se jedná o potíže spojené s bolestí hlavy nebo jiných částí těla.

Zdroj: zinoti.lt