Jak se zbavit bolestivého a nepříjemného vbočeného palce?

Vbočený palec je velmi nepříjemný a může být také bolestivý. Navíc vám bude ničit boty a nákup obuvi se velmi jednoduše stane noční můrou. Zvětšená kost a ošklivá bolest se dědí po ženské linii. Z tohoto důvodu mají tento problém hlavně ženy. A nošení bot na podpatcích tomu rozhodně nepomáhá. Naštěstí se tohoto problému můžete zbavit v pohodlí svého domova.

.shutterstock.com

Jak odstranit vbočený palec?

Tvar nohy, predispozice k deformaci a růst kosti se dědí z generace na generaci. Máte proto dobrou šanci, že budete mít tento problém, jestli ho má vaše maminka. Když se budete o své nohy dobře starat, můžete tomu velmi dobře předcházet. Stačí nosit správnou obuv, hlídat si tělesnou váhu, neprochladnout a všechno bude v pořádku. Jestli již tento problém máte, musíte k péči přidat ještě jednu věc. Domácí lék, který vás zbaví této nepříjemnosti.

Co budete potřebovat?

Pro domácí léčbu budete potřebovat jen pár surovin, které zaručeně nemáte doma. Potřebujete olejový roztok zvaný „Chlorophyllipt“ a „Dimexide“. K tomu přidejte bavlněnou tkaninu na obklad, stříkačku na 5 ml a plastovou nádobu na přípravu roztoku.

shutterstock.com

Smíchejte pár surovin a odstraníte vbočený palec

V první řadě vezměte stříkačku a natáhněte 3 dílky roztoku oleje Chlorophyllipt. Nalijte tekutinu do plastové nádoby. Potom natáhněte do stříkačky 1 dílek Dimexidu a smíchejte s předchozím olejem v plastové nádobě. Nakonec naneste léčivou směs na vatový tampon a přiložte na kost. Postup opakujte ráno a večer. Obklad nechte vždy působit po dobu 15 minut.

Máte-li vbočený palec a někdy pociťujete bolest a nepohodlí v této oblasti, tento jednoduchý recept vám zaručeně pomůže. Po obkladu ucítíte úlevu okamžitě. Olej Chlorophyllipt můžete využívat také jako kloktadlo, prostředek na kožní onemocnění a mnoho dalšího. Lékaři ho radí jako lék na všechno a snadno ho můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Zdroj: fithacker.ru